Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő az,...

Szerintetek elítélendő az, hogy 24 évesen nem szeretnék gyereket szülni? Nem igazán szeretek a gyerekekkel sem foglalkozni, sem máséval sem családon belül rokon gyerekekkel.

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 21:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nálunk olyan szigor van, amit a nagyszüleim állítottak fel hogy nem aludhat majd itt a barátom ( ha lesz), mert az nem illendő,és nem fognak a saját házukban kucorogni, hogy mi tetszik a fiúnak vagy mi sem. Ha meg én megyek hozzájuk, akkor meg "koslató szuka" vagyok. Amit fentebb írt valaki, hogy élettársi kapcsolat, szóval házasság nélküli dolgok, az itt szintén elítélendő mert akkor a nő nem a házastársa a férfinek, hanem a "kv..ja"..ehhez mit szóltok?
2018. márc. 10. 22:34
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy messze nem ez az általános.:D Az én szüleim valszeg idősebbek a nagyszüleidnél, de simán alhatott nálunk a pasim annak idején, én is nála, mentünk kettecskén nyaralni, 17-18 évesen is.
2018. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Na pontosan erről irtam,esküvő előtt kb barátkozni dominozni lehet,de arra ott vannak a barátok a párjával normális nő és férfi nem barátkozni akar, főleg nem 1 2 év után már... Nonszensz, ezért van h 30 éves párok is bujkálnak hotelben,másoknál, otthon meg azt se tudják h 4 6 éve van valakije mert a szörtelenitésért tamponért nőgyogyászért is kb prostinak nevezik.. :(
2018. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint, csak az én nagyszüleim vannak ennyire begyepesedve. Ami nem úgy van ahogy ők gondolják, az már nem is normális. Az ő szemszögükből senki sem normális, aki ütközik a nézeteikkel, mert náluk így volt..
2018. márc. 10. 22:42
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem anyuka 26 éves exemet haza parancsolta az ágyunkból h erkölcstelen,nem vagyok házasok h együtt aludjunk.. 26 éves,felnőtt férfi hazament,na ki is hajitottam. :D
2018. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Általában még az a szöveg is társul a fentebb írtak mellé, ha majd lesz saját házam ott azt csinálunk amit akarunk. De ameddig velük élek,és az ő kenyerüket eszem, addig az van amit ők mondanak vagy az ő szavaikkal élve takarodhatok ahova akarok.
2018. márc. 10. 22:48
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Vallásosak?
2018. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hisznek Istenben,de templomba egyik sem jár, mert az egészségük nem teszi lehetővé, olyan nehezen jár mind a kettő. Szerintük ezek a nézetek a normálisak..
2018. márc. 10. 22:52
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekik igen,de nem kell ráerőszakolni másokra. Mielőbb költözz külön pároddal.
2018. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
H a külön költözöm, és beüt a baj, hogy esetleg ott hagy a párom vagy valami, nem jöhetek vissza hozzájuk. "Nem átjáróház"
2018. márc. 10. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!