Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen nem tudom cipelni a...

Terhesen nem tudom cipelni a lányomat de ő ezt nem érti meg és olyan hisztit levág h nem veszem fel őt. Mit csináljak? Volt mar így valaki? 26N

Figyelt kérdés
2,5 éves. És ha a cumit eldobja kéri vissza. Lehajolni is nehéz.
2018. márc. 23. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egészségügyi oka van, hogy nem cipeled vagy nem bírod? Szerintem meg kell találni az egyensúlyt, hogy valamikor emeld fel, valamikor pedig nem. Szerintem az nem jó már így a tesó születése előtt, hogy még meg sem született, de már a kicsi miatt hiányba szenved, mert Ő lehet ezt így fogja a saját kis fejében lefordítani. Tudom ez így furán hangzik, de lehet már most lerakod így a féltékenység alapköveit.
2018. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Édesanyám úgy oldotta ezt meg, hogy fogta és átlépett a hisztiző gyerekén, otthagyta az utcán a fenébe. Nyugi, fél percen belül már rohant utána a megszeppent kölyök. Ha a házban csinálta ezt és földhöz verte magát, akkor is szépen nyugodtan átlépegetett rajta és nem vette figyelembe. Nagyon hamar leszoktunk a hisztiről. Te vagy a főnök, nem a gyerek, erre meg kell tanítani.
2018. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11# Nem bírom őt.
2018. márc. 25. 16:43
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért hírtelen hízott vagy 5 kilót, mióta terhes vagy?
2018. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagy a hasam és nem tudom úgy megfogni őt.
2018. márc. 25. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!