Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyit segít a férjete...

Nektek mennyit segít a férjetek a gyermeknevelésben, házimunkában?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 14:28
1 2
 11/15 Tubarózsa ***** válasza:
66%
Mi rosszat irtam? Miért vagyok lepontozva.??
2018. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem azt valaszoltad hogy mindent egyenloen csinaltok...
2018. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én párom folyamatos műszakban dolgozik.Keveset van itthon, éjjeles napokon ugye nappal alszik.Családi ház van szóval mondjuk ő vág fát, gyújt be, intézi a kandallót.

Mosás teregetés mosogatás főzés az enyém.Porszívózás portörlés felmosás felváltva.Gyerkőcöt eteti tisztába teszi öltözteti játszik vele.Többre nagyon nincs ideje. A műszakolás nagyon rossz.Én még itthon vagyok 9 hós a kisfiúnk.Ha visszamegyek 7től 3ig fogok dolgozni hétköznap.Nem tudom akkor hogyan fog alakulni.

2018. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tubarózsa ***** válasza:
#12 az lehet. Köszi..én azt hittem a kafeteria miatt :D ő kap X ft évente én meg X/2 -t....(bruttoba)...
2018. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nagyrészt ő csinálja, én inkább 1-1 nagytakarítást szeretek csinálni pár havonta, amikor nagyon részletesen minden kis repedést kifertőtlenítek
2018. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!