Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a titkos...

Hogy mondjam el a titkos szerelmemnek hogy gyereket szeretnèk tőle?

Figyelt kérdés
Az a kèrdès hogy van egy titkos szerelmem mar több mint egy ève. Szeretjük egymàst neki mar van egy lànya ès epp ezert sose lehetünk publikusan eggyütt de èn kifutok az időből màr ès nem is lehet gyerekem csak lombik programmal ès szeretnèm neki megmondani hogy nem kell hogy velünk legyen alà irok bàrmi papirt hogy ha baja törtènik sosem akarok majd semmit a gyereknek tőle sem a nevet sem semmit de nem akarok csak egy donort spermabankbol mert őt ismerem jo ember tőle szivesen lenne gyerekem. De nem egy idegen embertől aki azt sem tudom ki volt es milyen volt

2018. márc. 31. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Nos? Keress fuggetlen ferfit. Ennyire igenytelen vagy?
2018. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy lassan kifutsz az időből?
2018. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz lesz, mert a legtöbb meddőségi centrumban házasságo anyakönyvi kivonatot kérnek. Nézz utána először ennek szerintem. Ha mégis működiky akkor utána pedig csakis őszinte kommunikációval. De csodálkoznék, ha ebbe belemenne bárki is. De drukkolok neked, hogy sikerüljön.
2018. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Atyaég ezt a primitívséget...
2018. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Ismerek ilyen nőt, aki megkért ilyenre egy férfit, a volt pasiját és a pasas hajlandó volt rá. Nincs semmilyen kapcsolatuk, nem is látta soha, nem fizet a gyerek után, a nő nem is várja el. Szóval, szerintem beszéld meg vele.
2018. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!