Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett hogy tudtok...

Kisgyerek mellett hogy tudtok sportolni? És mit sportoltok?

Figyelt kérdés

Ti hogy oldjátok meg?

A párom este 8 után ér haza, reggel 9-kor megy el dolgozni.

Szívesen sportolnék, de egyszerűen nem tudom mit és mikor, mert a legtöbb fitness vagy csoportos edzés napközben van.. Olyankor pedig nincs gyerekfelügyeleti lehetőségem. (Nem, nem akarom beadni fizetős megőrzőbe.)



2018. ápr. 12. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha tényleg sportolni akarsz, mese nincs. Fel kell kelned korábban és vagy otthon tornázol, vagy eljársz futni, míg a párod otthon van. Nehogy azt hidd, egyedül vagy a dologgal. Én is és még sokan nem tudják ezt könnyedén megoldani. Ez most átmeneti állapot, legkésőbb ovitól már felszabadul egy kis idő magunkra. Én sem szereztem még vissza a régi formámat, pedig már több, mint 2 éves a gyerkőcöm...
2018. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Baba-mama tornára járunk. Van többféle, én a Kang át szeretem, itt hordozó an a hátamon van a baba az edzések alatt. De amelyik baba nem akarja, vagy már nagyobb, az a teremben játszik.
2018. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
20perces Rubint Réka itthon.Van, hogy ébren van a fiam és néz meg vigyorog, eddig ezzel a 20perccel nem volt gondunk. Este ha elalszik és itthon van az apja megyek futni.
2018. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Én futni járok, hat után.

De gyerekkel lehet biciklizni, gyereküléssel.

2018. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Reggel 6-ra járok edzeni, 8-ra otthon vagyok. De ha nem tudtam volna megoldani, akkor otthon sportolok. Te csak nyávogsz. Amíg nem akarod komolyan csinálni, addig úgyis lesz valami kifogásod.
2018. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Írod, kilencre megy dolgozni, akkor reggel csomó időd van.
2018. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Itthon tornázok a gyerek 6 hetes kora óta általában heti 4-5x, igaz most csak kismama tornát mert terhes vagyok megint de időben az is annyi. Ha belefér, akkor alvásidőben de én is dolgozom itthonról szóval azt elviszi sokszor a munka. Ha napközben nem fért bele, akkor fektetés után nyomom. A férjemmel tudok közben beszélgetni, amikor még kemény edzést myomtam akkor mondjuk főleg ő mesélte el mi volt a melóban stb. :D Néha ő is edz valamit velem ilyenkor. Videókra edzettem/tornázok főleg, akkor nincs lógási lehetőség véletlenül sem. ;) Az meg, hogy nekiállsz-e rajtad múlik ilyen erővel a terembe sem mész le ha nem vagy eltökélt.
2018. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A reggeli uszoda nagyon jó ötlet!

Szerintem meg is tudom oldani a közelben.


A reggeli idővel az a gondom, hogy alapból kicsi a lakás amiben lakunk és már az öltözésre fel tud ébredni a fiam és akkor már mindenki is..

De hát muszáj lesz, vagy nem tudom..

Ha 7-8-ra megyek, akkor 6 utántól tuti ébren lesz a család. Persze én szívom meg, mert velem lesz nyűgös a fiam napközben, amíg nem alszik el délután..

Tudom, mert volt hogy keltettük utazás miatt.


De heti 2 alkalommal kibírhatja mindenki.. :(

2018. ápr. 13. 14:31
 19/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Mi inkább úgymond karbantartjuk a testünket, de szerintem igen, működik. Legalábbis eddig nem híztunk el - tavalyi fogyókúra óta egy kiló sem jött fel nekünk, pedig hajlamosak vagyunk hízni. :)
2018. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekünk két esztendős a kicsi, nagyjából minden második hétvégén teszünk egy 50-150 km-es biciklitúrát a férjemmel. Az én szüleim tőlünk két utcányira laknak, hozzájuk szerencsére bármikor vihetjük őket, a férjem szülei tőlünk kb. 100 kilométerre laknak, ha a környékükön támad kedvünk bringázni, akkor pedig náluk helyezzük el addig.

Hétközben nekem személy szerint nem nagyon van igényem sportra.

2020. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!