Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett hogy tudtok...

Kisgyerek mellett hogy tudtok sportolni? És mit sportoltok?

Figyelt kérdés

Ti hogy oldjátok meg?

A párom este 8 után ér haza, reggel 9-kor megy el dolgozni.

Szívesen sportolnék, de egyszerűen nem tudom mit és mikor, mert a legtöbb fitness vagy csoportos edzés napközben van.. Olyankor pedig nincs gyerekfelügyeleti lehetőségem. (Nem, nem akarom beadni fizetős megőrzőbe.)



2018. ápr. 12. 22:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem mindig nyavajgas kérdése,az én gyerekem két éves koráig öt,maximum órát aludtam egy éjszaka,legalább kettő de inkább három részletben ..jobb ejszakakon. Na emellett menjen reggel edzeni akinek hat anyja van,egy éves koráig reggel is szopott még. Napközben hiába tornaztam otthon, lab alatt volt satöbbi. Jogazni szeretek,azt még nem lehet úgy,hogy két percenként felbeszakitanak.Én úgy oldottam meg hogy kalóriát számoltam így nulla edzés mellett nagyjából isszahoztam a formám. Miután ovis lett tudtam csak érdemben tornázni, edzeni,na nem kell sokra gondni,csak heti kétszer fél órát.
jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!