Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan baj hogy cigányl...

Most komolyan baj hogy cigánylány létemre nem akarok 18 évesen férjet és gyereket szülni? Ezért bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Mifelénk már 16 évesen gyereket szül a többi lány elkerül nyolcadikbol aztán vagy szül vagy vetet. De én sosem fiúztam 16 évesen csókoloztam először és most 18 évesen még szűz vagyok. Bolondnak néznek mert nem éltem még együtt egy fiúval sem, nem láttak még fiúval stb.

Tényleg bolond vagyok?


2018. ápr. 14. 22:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
22%

Öcsém, ilyen kamu troll kérdést sem láttam még életembe. Ne higyjétek el mert kamu, leakarja járatni a cigányságot.


Én tényleg Teknős cigány vagyok 21F

2018. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Több ilyen cigány kellene, mint te.
2018. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
15%
Ez kamu!
2018. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Alexa890610 ***** válasza:
97%

Nem kamuzik szerintem.

Én is olyan környékről származom ahol már a 14 éves terhes,a 20 évesnek meg már 4 gyereke is van.

Szerencsére a mi családunk a normális réteghez tartozik és ez nálunk sosem volt divat, meg a távoli rokonságban sem.

Én leérettségiztem és van egy 7 modulos számítógépfelhasználói jogosítványom.

18 és fél évesen lett először barátom és vele történt meg minden.

Másfél év után szakítottunk, mert távkapcsolat volt és nem igazán működött már.

Aztán megismertem a jelenlegi páromat, akivel már 9 éve együtt vagyunk és van egy 3 éves kisfiunk.

Tehát 26 évesen szültem.

Nem tervezünk több gyereket.

Normálisan élünk.

A párom dolgozik és én is megyek vissza melózni, amint elkezdődik az ovi szeptemberben.

3 testvérem van, 2 fiú és 1 lány.

Szintén szakmájuk van és tisztességesen élnek.

A húgom 27 éves és van egy 4 éves kisfia.

Októberben sem terveznek több gyereket.


Minket nem néztek hülyének ezért, inkább nagyképűnek tituláltak.

Nem zavar, mi kiemelkedtünk abból a környezetből és elégedettek vagyunk a jelenlegi életünkkel.


Akarj több lenni Te is.

Megéri!

2018. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Alexa890610 ***** válasza:
90%

#14 vagyok.


*októberben helyett ők*


Egyébként jövőre egyetemre szeretnék jelentkezni, turizmus és vendéglátás szakra.

Persze csak levelezőn, mert dolgozom is kell.

2018. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
6%
Ez egy troll igaza van annak aki azt írta hogy kamu.
2018. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A tudatosság hidd el, nem bolondság. Sőt, nagyon is komolym felelős gondolkodásra vall, hogy a saját életedet nem másoknak megfelelés alapján akarod élni.


El fog jönni, ha itt lesz az ideje, hogy találj magadnak párt és alapíts családot is. Teljesen felesleges lenne siettetni.

2018. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Nem, csak ronda vagy
2018. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
nem baj, írj rám
2019. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
69%
Szia! Te egy okos intelligens cigány lány vagy. Ne szüljél és ne menjél férjhez. Viszont van lehetőséged tovább tanulásra.Szakközépiskolák,Főiskolák, Egyetemek. Menj és indulj el.Hagyd az ostoba visszahúzó cigány lányokat
2019. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!