Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz anya vagyok?

Szerintetek rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt jutottam kórházba több mint egy hónapig voltam ott...placenta previával...majd jött a császár a 33. héten ...a császárt követő nap újabb műtét belső vérzéssel..nem bírtam lábra állni 3 napig 2x kaptam vért...utána láthattam a babámat először...aki inkubátorba feküdt a tüdejét erősítették,lélegeztetőn volt..egy hét múlva kivették és pólyába került a tejecskét még csövön kapja ...meg kell tanulnia cumisüvegből enni ahhoz hogy haza engedjék de még nagyon gyönge....én pedig kivagyok készülve idegileg lelkileg...voltam bent a kicsivel 3 napot még ...de annyira kiborultam az összes történtek miatt meg hogy állandóan be vagyok zárva hogy haza kellett jönnöm hogy össze szedjem magam...utána ha már a kicsi is jobban lesz és erősebb vissza szeretnék menni....szerintetek rossz anya vagyok hogy otthagytam a kicsit a kórházba ????
2018. ápr. 24. 10:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia! hogy van a kisbaba?
2018. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szia minden rendben van már otthon vagyunk mindketten 9-én lesz 2 hónapos egeszséges szép baba...
2018. máj. 29. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!