Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az idealis...

Szerintetek mi az idealis korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 honapos lesz. En mar nagyon vagynek a kistesora, de egy kicsit felek, hogy a kisfiamnak ez rossz lenne, tul korai. Nektek mi a tapasztalatotok?
2018. máj. 21. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
2,5-3 esetleg 4 év szerintem ideális. Az,hogy később milyen kapcsolatuk lesz, függ a szülői hozzáállástól és a gyermekek személyiségétől is.
2018. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nagy korkülönbség van a gyerekek közt.

Van egy fiam ő 19 a lányom 12 éves és van még egy 1 éves fiú.

Nekem így jo, én nem bírnék két vagy több kicsivel.

Szerintem a kis és nagy korkülönbségnek is megvannak a maga nehézségei és szépségei.

2018. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez így van utolsó! Valóban megvan mindkettő előnye-háránya. Ha fiatal lennék, lehet én is úgy csinálám, mint te,de azért aki 30 után kezdi, annak nem fér bele ekkora különbség. Pedig ahogy belegondolok, azok között valahogy sokkal kiegyensúlyozottabb a családi élet,ahol nagyobb a különbség...nem tudpm van-e összefüggés.
2018. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szülő szempontjából legalább 4-5 év, a gyerek szempontjából 2-3. Viccet felre teve. Mindkettőnek vannak előnyei és hátranyai is. Jó dolog "egyszerre túlesni" az eletkorból adódo nehezségeken. Viszont amíg kicsik, addig nagyon nehez. Lenne segítséged?
2018. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!