Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » To rákérdeznétek? Játszótéren...

To rákérdeznétek? Játszótéren anyuka egy 2 év körüli kislánnyal, a lábán vágási hegek az anyukának.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Voltunk ma lent a játszótéren, és egy elég fiatal forma anyuka (20-as évei közepén volt max) lejött a kislányával a játszótérre. Térdig érō szoknya volt rajta, és mikor leült a homokozó szélére akkor láttam, hogy a combján sok fehér heg volt. Legalább 20-30 darab kisebb és nagyobb is. Szerintem vágta magát. Nem friss hegek voltak egyáltalán, fehérek voltak és kidudorodtak. de azok egyértelmûen vágások voltak.

Ti finoman odamennétek beszélgetni, hogy minden rendben van-e, van-e szüksége valami segítségre, esetleg abuzív kapcsolatban él-e? Úgy gondolom figyelnünk és törōdnünk kell egymással, nem csak szemet hunyni minden felett. Lehet, hogy komoly baja van. Mit gondoltok errōl?


2018. máj. 22. 21:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Igazatok van. Csak közben meg arra gondolok, hogy lehet, hogy még mindig magányos és depressziós?! Mert abból nem könnyû kilábalni. Én meg ezen kattogok azóta, hogy lehet, hogy nincs kivel beszélgetnie.
2018. máj. 22. 21:55
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Neked hogy esne ha egy tök idegen a hegeidről kérdezgetne,csak úgy aggódásból?
2018. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nincsenek hegeim, sosem végeztem öncsonkítást. Lehet, hogy egyedül érezném magam, és örülnék, hogy valaki észrevett.
2018. máj. 22. 22:00
 14/33 anonim ***** válasza:
56%

Szegény csaj. Tiszta égő hogy igy benézik a striáit. Én tartom, hogy az az.


Anno nekem a kézfejem volt tele "vagdosással"ill annak nézték be, közben csak a macskámmal volt szokásom azt játszani hogy a kezeimet gyorsan mozgatva, támad, a karmolás meg sem kottyant, de rengeteg felületi sérülésem volt. A tanár nézett rám ferde szemmel, rákérdezett es jot nevettem rajta, dehogy vagdosás, hanem macska :)

Felnőve ha hasonlokon gyártanának rolam téveszméket, hát nem nevetnék, az biztos. És rém kellemetlen lenne idegeneknek magyarázkodni az ő ferde gondolkodásuk miatt.

2018. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A stria mióta jelentkezik a külsō részén a combjanak, csak a jobb oldalán, hulla egyenes 4-5 centis kidudurodó csíkként? Az a belsō combbon van, nem kívül.
2018. máj. 22. 22:19
 16/33 anonim ***** válasza:
93%

Stria bárhol megjelenhet.

Nem, én nem kérdeznék rá biztosan. Régi hegek, felesleges felhánytorgatni. Ráadásul ha még most is van baja, akkor sem fogja elmondani egy random, ismeretlen nőnek a játszótéren.

Én ezt nagyon tolakodásnak venném.

2018. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgess vele nyugodtan, csak ne a hegeiről, az is lehet, hogy barátnők lesztek.
2018. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%

Inkább felpofoználak a nő helyében. Egyébként aki írja a striát, stria az bárhol lehet, az én külső combomon is van 4 cm-es egyenes fehér vonalak.

Tinédzserkorban hirtelen sokat fogytam. Pont úgy néz ki mint egy vágás, és tudom milyen egy vágás mert nővérként dolgozom. Emellett viszérműtétem is volt, ami szintén a combon és az egész lábszáron pár centis vágásokban mutatkozik meg.


Úgyhogy nem aggódónak tűnnél, hanem tudatlannak.

2018. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
72%

15 ismerősömnek külső combon térd felett teljes párhuzamban tele a két lába.


A még kinosabb, ha rákérdez egy idegen, megválaszolja hogy stria de az idegen el sem hiszi.


En jártam már igy. Speciel én pedofilnak néztem be valakit a strandon. Tata, rémhosszu ideig csak ül a gyerekmedencével szemben, eszrevette hogy figyelem, erre megjelenik egy botladozo néni és mentek el. Szoval csak várt valakit. Én süllyedtem el.

2018. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
74%
Régi hegek, a múltja része de nem takargatja. Valószínűleg fel tudta dolgozni és már vállalja és elfogadta hogy maradandó jelei lesznek a fiatalkori lelki problémáinak. Nincs értelme megkerdezni mert már jól van!
2018. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!