Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » To rákérdeznétek? Játszótéren...

To rákérdeznétek? Játszótéren anyuka egy 2 év körüli kislánnyal, a lábán vágási hegek az anyukának.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Voltunk ma lent a játszótéren, és egy elég fiatal forma anyuka (20-as évei közepén volt max) lejött a kislányával a játszótérre. Térdig érō szoknya volt rajta, és mikor leült a homokozó szélére akkor láttam, hogy a combján sok fehér heg volt. Legalább 20-30 darab kisebb és nagyobb is. Szerintem vágta magát. Nem friss hegek voltak egyáltalán, fehérek voltak és kidudorodtak. de azok egyértelmûen vágások voltak.

Ti finoman odamennétek beszélgetni, hogy minden rendben van-e, van-e szüksége valami segítségre, esetleg abuzív kapcsolatban él-e? Úgy gondolom figyelnünk és törōdnünk kell egymással, nem csak szemet hunyni minden felett. Lehet, hogy komoly baja van. Mit gondoltok errōl?


2018. máj. 22. 21:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%

30 evvel ezelőtt volt egy bőrátültetésem, és hodd el vannak olyan időszakok, mikor a hátad közepére sem kívánod az ilyen kérdéseket.

Azt pedig szerintem a viselkedéséből látod, hogy kell e neki lelki segítség. Ahova mi járunk játszira, volt egy anyuka, aki durván bánt a gyermekével. Egy idő után odamentem, nem tolakodóan, és felhoztam egy általános témát. Kiderült akkor vált, és terhes is volt. De ahogy írtam, inkább abból lehet kiszűrni a depis anyákat, ahogy a gyermekükkel viselkednek. Legalábbis nekem ez jött be.

2018. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%
Ne kérdezz rá. Én depressziós voltam tinédzser koromban, a vágások nyomait a mai napig viselem magamon a combomon, karomon. Én még nem léptem túl ezen az időszakon, és inkább eltakarom az ilyen kíváncsi szemek elől, mert szégyenlem. Nem tudom, hogy a fiamnak is mit fogok mondani, hogyha nagyobb lesz, és rákérdez. Inkább beszélgess vele, ismerkedjetek! :)
2018. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
48%

"Az a belsō combbon van, nem kívül."


Mióta? És miért is?

Talán neked, nekem meg pont a külső combomon.

2018. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Semmi közöd hozzá. Nekem is tele van hegekkel a lában, mert vagdostam magam évekig. Ha valaki megjegyezné akkor arra a játszótérre nem is mennénk többet.
2018. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Tapintatlanság. Régiek, hiszen simán mutatja, nem takargatja. Az öreg kotnyeles nénik nem szégyellnek bármibe belevájkálni, ne legyél olyan!
2018. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azok a hegek keletkeztek(akárkin) senki nem kérdezte az illetőt, hogy "te tudok esetleg segíteni valamiben"(mert akkor nem lennének rajta vágások).

Most évekkel/évtizedekkel később meg már semmi szükség arra, hogy egy tök idegen ezen csámcsogjon!

2018. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aki meg a striákat írja nézzen utána hogy milyen egy vágásos heg. Ha azzal összekeveri ôket, akkor gratulálok.


Nem tolakodni meg kotnyeleskedni akartam, hanem segítséget nyújtani. Viszont ez tényleg úgy tûnik, mintha tolakodnék.

2018. máj. 23. 13:13
 28/33 anonim ***** válasza:
60%
Te írtad, hogy stria csak belül lehet, ezért zárod ki, erre reflektáltam.
2018. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzám odajönne egy idegen okoskodó, mert... úgy elküldeném az anyjába, hogy csak pislogna.


Foglalkozz a SAJÁT életeddel!

2018. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
78%

Mellesleg te piszok sötét vagy... striás a lábam, KÍVÜL-BELÜL.


A csípőmnél is, a derekam, a combom.

2018. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!