Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekkel ti a fizikai...

Több gyerekkel ti a fizikai biztonságot vagy az anyagit választanátok?

Figyelt kérdés

2gyerekünk van a férjemmel (másfél és 3évesek)

Az utóbbi időben a férjemnek nagyon veszélyes munkákat adnak ki,és sajnos még ettől rosszabb lesz. Most a 8.-on dolgozik sokszor kikötés nélkül(ordibál a főnök hogy nincs ra idő) később a 14.-én fog,sokszor állvány sincs....

Rettegek hogy 1x azt kell mondanom a gyerekeknek hogy apa nem jön haza 😢

Gondolkozunk a váltason de necces mert sokkal-sokkal kevesebb lesz a bevétel tehát elég nadragszíjhúzós lesz a dolog.(használt ruha,fizetős programok kiesve,benzinen is nagyon kéne spórolni,Játékok stb minden kevesebb...) Beírattam a kicsit bölcsibe,de nem kecsegtettek sok jóval 15helyre addig jelentkeztek 80-an amíg én bementem,de volt még fél nap a jelentkezésből.

Ti mit tennétek?


2018. máj. 23. 08:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentest kell tenni es valtani ha semmi valtozas nincs. Az hogy o nem felti az eletet egy dolog, se maseval ne jatszon. Mihamarabb kell keresni mast.
2018. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mártírkodtok, csak nehogy megbántsátok szegény rokont, aki mellesleg a férjed életével játszik? Hát gratulálok. Majd ha ne adj isten apa szobanövényként végzi és a két gyerek mellett neked kell pelenkáznod, akkor is ilyen elnézô leszel vele?
2018. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Új munkahely.


Mi ér többet? Az új ruha? Elárulom, használtban is felnő a gyerek.

2018. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Rokon a fonok, es ? Illegalis amit csinal. Minek itt a hiszti, ha nem vagytok hajlandoak semmit tenni ?
2018. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem dolgoznék veszélyes helyen és a férjemnek sem hagynám, mert a pénz az szinte semmi, ahhoz képest, hogy valaki egészséges, munkaképes ember. Férjed mondjon fel ma és keressen másik munkát!
2018. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 babyboom567 ***** válasza:
99%

Kedves Kérdező!

Az a "legkevesebb ",ha meghal,viszont ha mondjuk nyaktól lefele lebénul,vagy agysérült lesz ágyhoz kötve,érzelmileg és anyagilag is beleroppantok.Nem nadrágszíj összehúzás lenne,hanem tragédia.Most lehet kicsit nincs fizetős program, de apa él,és főleg nem nyomorék más hibájából.

Én egy percig nem dolgoznék ilyen helyen,és a férjem sem.És nem érdekelne,hogy rokon.

2018. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire le vannak robbanva a dolgozók, főleg vigyázhatna rájuk. Én megfenyegetném ezt a faszt, hogy elmegyek, ha nem úgy van, ahogy én akarom, Mert biztonságban akarok dolgozni. Nem kifogás, hogy rokon, majd a kártérítést se fizesse ezért, ha a férjed szörnyet hal, mi? Itt már nem a főnöknek kellene dirigálni ebben, hanem a férjednek a sarkára állni, de ahhoz meg egy szerencsétlen.
2018. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Feljelenteni nem fogjuk,felesleges is ha a Férjem eljön nem fog tudni új munkát vállalni mert nem lesz aki megcsinálja. Az öregek csak szerelgetnek a műhelyben,ilyen helyre nem mennek. Fiatalt lehetetlen találni aki még ilyet vállal az kimegy külföldre ott egy hegesztő pl. Egymilliót kap.

Pár hete mondogatom neki a kilépést (bár én is tartok tőle kicsit ha nem jutunk be a bölcsibe nem lesz túl egyszerű) de mundig az a válasz hogy gondolkozik rajta. Kinéztünk egy céget,ott helyszínen kell gyártani/hegeszteni,lenne céges busz ami megáll az ovóda és a bölcsi elótt is 😍 (igy pl.benzint már spórolnánk) de még nem ment be jelentkezni csak mindig majd majd 😒 további nehezítésnek ami segítségünk van az illető rokon felesége. Ha mindketten korán járunk dolgozni és ő se lesz(a kilépés után nem hiszem) nem tudom hogy visszük oviba a gyerekeket 5kor nem rakhatjuk be őket 😱 így akkor nekem meg délutánost kéne keresnem,vagy találni valakit aki tűrhető áron átjön kora reggel összerakja őket és elviszi. (erre vajon mennnyit kérhetnek? Jó lenne mondjuk ha egy nyugdíjas még fitt néni jönne némi plusszért...)

2018. máj. 23. 09:44
 19/34 A kérdező kommentje:
*Mármint egy helyszínen értem a gyártást,szóval nem járkálna ilyen épitkezesekre és nem kéne magasban sem dolgoznia
2018. máj. 23. 09:47
 20/34 babyboom567 ***** válasza:
100%
Nem tudom hol éltek,de nézzen férjed BÁRMILYEN MÁS munkát.
2018. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!