Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekkel ti a fizikai...

Több gyerekkel ti a fizikai biztonságot vagy az anyagit választanátok?

Figyelt kérdés

2gyerekünk van a férjemmel (másfél és 3évesek)

Az utóbbi időben a férjemnek nagyon veszélyes munkákat adnak ki,és sajnos még ettől rosszabb lesz. Most a 8.-on dolgozik sokszor kikötés nélkül(ordibál a főnök hogy nincs ra idő) később a 14.-én fog,sokszor állvány sincs....

Rettegek hogy 1x azt kell mondanom a gyerekeknek hogy apa nem jön haza 😢

Gondolkozunk a váltason de necces mert sokkal-sokkal kevesebb lesz a bevétel tehát elég nadragszíjhúzós lesz a dolog.(használt ruha,fizetős programok kiesve,benzinen is nagyon kéne spórolni,Játékok stb minden kevesebb...) Beírattam a kicsit bölcsibe,de nem kecsegtettek sok jóval 15helyre addig jelentkeztek 80-an amíg én bementem,de volt még fél nap a jelentkezésből.

Ti mit tennétek?


2018. máj. 23. 08:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ezzel ne takarózz:DDD pont jó korban van, egy háromévest taníthatsz te otthon magyarul, a családban, de könnyebben tanul és jobban is jár.
2018. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele de nehezen szánja rá magát 😐 jobb híján beadtam én az önéletrajzát a kiszemelt céghez és megkértem legalább az interjúra menjen el ha behívják...
2018. máj. 25. 07:48
 33/34 anonim ***** válasza:

Kulfoldon pont egy legkisebb tud a leggyorsabban alkalmazkodni es megtanulni nyelvet. Neki jelenleg ha meg nem beszel a magyar is kinai.

Amugy a ferjed elegge felelotlen!

2018. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nem érzi a helyzet súlyát,az ááá én nem eshetek le hozzá állása van ☹
2018. máj. 25. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!