Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Idősebb" (35 felett szült)...

"Idősebb" (35 felett szült) anyukák! Néztek már Titeket a gyereketek nagymamájának? Velem ma ez történt és szíven ütött.

Figyelt kérdés
Szerintem nem nézek ki öregesen .... Ma mégis egy nővel sorban állás közben beszédbe elegyedtünk, mondta a babakocsiban ülő kisfiamnak, hogy "Jaj de szép vagy, tiszta nagymamád vagy..." ... Én gyanútlanul kérdezem: miért, ismeri valamelyik nagyit? (Gondoltam ismer valahonnan minket, csak én nem őt..) Erre a nő reakciójából (teljesen lefagyott, elvörösödött, stb...jöttem rá, hogy rám gondolt... Hát elég rossz érzés volt... Járt valaki így? Hogy reagáltatok? 37 vagyok egyébként, a fiam másfél, ő a második gyerekem... SZERINTEM nem nézek ki idősebbnek a koromnál, de ezek szerint lehet hogy mégis...
2018. máj. 28. 11:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
40 alatti mamák a cigányoknál vannak jórészt.
2018. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet kissé idosebbnek tunsz, ő meg mondjuk 20 ev koruli. Neki idosebb vagy 40 fele, ezert hihette ezt.
2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
Elhiszem, h szíven ütött, de nézd a jó oldalát. Legalább valaki felhívta a figyelmed, h változtatnod kell. Valami nem jó, vagy a hajad vagy a sminked vagy a ruhád. Gondold ezeket végig, kicsit próbálj fiatalosabbnak tűnni. Hogy voltál felöltözve?milyen a hajad?sminkelsz? lehet, h tudunk segíteni.
2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne már, hogy 40 körül az ember lánya nagymamakorúnak számítson, főleg úgy hogy még annyi sincs.20 évvel ezelőtt se potyogatták az anyukák a gyerekeket 16-18 évesen, mert ahhoz hogy valakinek 40 alatt legyen bizony ennyi idősen kell szülni.

Annó 20 év körül én mindig azt gondoltam, hogy a 30-40 évesek vén banyák:D ha ilyen korú volt akivel beszélgettél lehet ő is így gondolja.Nekik mi vénnek számítunk:D Majd egyszer elérik a 38-at és rájönnek, hogy nem vének.

Szerintem húzd meg a vállad és haladj tovább.


Annak akik tanácsolta, hogy nézd meg mi volt olyan rajtad ami ,,öregített" valahol lehet igaza van, de amúgy ha most hirtelen minire és toppra váltasz se leszel egyrészt fiatal, másrészt meg lesz egy kordobéli réteg aki azt gondolja majd, na ennek is most ment el az esze.

2018. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem lehetsz valami fiatalos, 45 éves anyósomat nem egyszer nézték a gyerek anyjának játszótéren mikor nélkülem voltak lent.
2018. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Na ezért akartam én mindig fiatalon gyereket, de az élet másképp hozza. :(

Engem anyám 21 évesen szült, a mai napig rendszeresen a nővéremnek nézik. :)


Egyébként másfél éves gyereknél kicsit túlzás, de ha fiatalon született volna az első, akkor már majdnem stimmelhetne a nagymamakor, fiatalos nagyiként :) Meg szerintem 35-45 között a legtöbb nő kortalan, szóval bármennyi lehet a szembejövő a gyerekkel. Úgyhogy kár ezen megbántódni, szerintem neki milliószor kellemetlenebb volt. :D

2018. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk pont fordítva szokott lenni. Anyukám 50 éves, sokszor nézik a fiam anyjának, amikor együtt megyünk valahova. Azt hiszik, hogy a fiam a testvérem :D Én 22 vagyok, a kisfiam 2 éves. Anyukám jól tartja magát, nem néz ki 50-nek. Szerintem 2 kisgyerek mellett neked sincs sok időd magadra, lehet eléggé leharcoltnak nézel ki, az sokat öregít az ember kinézetén. Amúgy 37 évesen nem vagy öreg, de kisgyerekes anyukának tényleg öreg vagy már szerintem. De ez nem egy általános vélemény, mivel manapság még 40 évesen is szülnek gyereket, és tök elfogadott.
2018. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

"Amúgy 37 évesen nem vagy öreg, de kisgyerekes anyukának tényleg öreg vagy már szerintem."


De anyukád nem öreg hozzá 50 évesen, mi?

(Hisz annak nézik, mint írod)

Olvasod is, amit írsz vagy csak a gondolkodás nem megy?

2018. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%
nyilván ha 37 évesen öreg akkor 50 évesen méginkább. az, hogy valaki hány évesnek néz ki, meg hogy mennyi valójában, az nem ugyan az. és 50 évesen lehet hogy fiatalabbnak nézik anyukámat, de attól még nem neki kell nevelni egy 2 éves gyereket :D ne irigykedj :D
2018. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Negyven évesen szültem a fiam, néztek már a mamájának
2018. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!