Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Idősebb" (35 felett szült)...

"Idősebb" (35 felett szült) anyukák! Néztek már Titeket a gyereketek nagymamájának? Velem ma ez történt és szíven ütött.

Figyelt kérdés
Szerintem nem nézek ki öregesen .... Ma mégis egy nővel sorban állás közben beszédbe elegyedtünk, mondta a babakocsiban ülő kisfiamnak, hogy "Jaj de szép vagy, tiszta nagymamád vagy..." ... Én gyanútlanul kérdezem: miért, ismeri valamelyik nagyit? (Gondoltam ismer valahonnan minket, csak én nem őt..) Erre a nő reakciójából (teljesen lefagyott, elvörösödött, stb...jöttem rá, hogy rám gondolt... Hát elég rossz érzés volt... Járt valaki így? Hogy reagáltatok? 37 vagyok egyébként, a fiam másfél, ő a második gyerekem... SZERINTEM nem nézek ki idősebbnek a koromnál, de ezek szerint lehet hogy mégis...
2018. máj. 28. 11:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem nem nézek ki idősebbnek, bár fiatalabbnak sem... Valaki kérdezte a hajat, ruházatot, nem mondom, hogy forró nadrágban meg Minnie egeres trikóban rohangálok, de öregesen sem, illetve semmi különös, trikó vagy top, skinny vagy, csőfarmer..

Ezek szerintem olyan ruhák amit a 18 évesek meg az 58 évesek is felvesznek... Ez alapján nem lehet megítélni... A hajam félhosszú, sötét, mondjuk őszül, de festem. Most épp festeni kellene már, ha nagyon közelről vizsgálja valaki látszik egy kis ősz rész...

A nő egyébként 60 körüli volt, szóval nem az volt amit valaki írt, hogy magához képest gondolt idősebbnek... azért is gondoltam először arra hogy ismeri valamelyik nagymamát, mert hozzájuk állt közel korban.

2018. máj. 28. 20:58
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért 37 évesen nem vagy idős kisgyerekes anyukának, nem tudom miért kell hülyeségeket írni egyeseknek.

Sokat számít az, ki mennyire fiatalos, és nem csak ruházkodás tekintetében. Van 30 éves ismerősöm akit tuti többnek tippelnél, mert olyan az egész "arcberendezése" (nem tudom máshogy megfogalmazni), illetve van ismerősöm aki 38 évesen szült, és soha nem nézném nagyinak akkor sem, ha nem ismerném személyesen. Ahogy 50 éves is tagadhat le akár 10 évet látszólag, na ez sajnos pro is igaz.

Szerintem cikibb volt a nőnek mint neked.

2018. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan, veled egykorú ismerősöm, volt kollegám, aki simán elmenne húsz évesnek. Majdnem egy évig dolgoztunk együtt, mikor valahogy szóba került, hogy amúgy pontosan ki hány éves, hát dobtam egy hátast. :D (Én egy tizessel kevesebb vagyok, simán egykorúnak gondoltam.)

És ugyanígy ismerek olyat, aki totál kortalan, meg simán nézném harminctól ötvenig bármennyinek, ez sokszor nem is öltözködéstől függ, hanem arcberendezéstől, külső jegyektől.


Engem 28 évesen a minap kamasznak néztek (kértem valahova egy felnőtt jegyet, a csaj meg visszapillogott, hogy miért nem diákot), máskor meg meglepődnek ugyanígy idegenek, hogy CSAK 90-ben születtem? Szóval ez is random, függ a másik megfigyelésétől is. :D

2018. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
17%

Nálunk meg pont a nagymamát szokták a gyerek anyjának hinni :)

Anyu 52 éves, én 26, de valami borzasztóan fiatalnak nézünk ki, ez anyunak jó, mert 35-nek szokták kb gondolni, de nekem borzasztó, mert tininek néznek 15-16 évesnek. Nagyon-nagyon kellemetlen, úgyhogy inkább néznének nagymamának :D jobban viselném!

2018. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!