Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi motivál egy 28 éves férfit,...

Moncsy21 kérdése:

Mi motivál egy 28 éves férfit, hogy 2 hónap ismeretség és együtt járás után kijelentse, hogy ő már bizony gyereket akar? Mégpedig most?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismerjük egymást, egyidősek vagyunk. Valahányszor szóba jön a gyerek téma elsírja magát, hogy ő mennyire szeretne és szeretni fogja és én bennem látja azt a nőt akivel tényleg mehet, de nincs ideje bele akar vágni. A sztorihoz hozzá tartozik, hogy kamionozik, nemzetközibe, tehát 3 hetet külföldön van és csak 1-1 hetet itthon. Azt persze ő is tudja hogy ez így nem család barát, és mihelyst terhes lennék hazajönne belföldre, hogy naponta haza járjon, de hogy addig kell a pénz. Én ilyen pasival még nem találkoztam, manapság megszokottabb hogy a pasi nem tart a gyerekvállalástól. A lelkem legmélyén én is vágyom már az anyaságra, de félek is tőle, mert nem érzem azt hogy eleget tudnék, egy gyermek felneveléséhez... Férfiak, ti mitől tudjátok biztosan hogy most gyereket akartok? Nők, valaha lehet azt érezni, hogy én most kész vagyok rá maximálisan ?

2018. máj. 29. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért úgy érzi lemarad valamiről, vagy már késésben van, ezért kapkod, hogy teljesítse azt amit "kell" És te kapóra jöttél, biztos tetszel neki, meg jól megvagytok, de úgy van vele akkor most meg tudja valósítani amiről azt érzi lemarad.

Gondolom a környezetében már sokan babáznak, vagy nagyobb gyerekük van, vagy mindig kapja a kérdéseket, hogy neki mikor lesz már gyereke, családja.... Így most kapna az alkalmon.


Ettől függetlenül lehet hogy teljesen jól megvagytok és akár gyereketek is legyen, de várj vele, ennyi idősen bőven van időd, ne azért legyél terhes mert ez a pasi már úgy érzi lekésett valamiről.

MOnd meg neki, hogy kevés ez az ismerettség és majd ha 1 év múlva is együtt vagytok és jól megy minden akkor akár jöhetne a baba is....

2018. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy szerelmes férfi sok mindent összehord, pláne az elején. Nekem anno volt olyan pasim, aki kábé az ötödik randin közölte, hogy gyerekeket akar tőlem, nyilván nem tudtam komolyan venni. Egy másik delikvens kis feleségemnek szólított, bár nem kérte meg a kezem és nemet is mondtam volna, ez utóbbit nagyon gyorsan lapátra is tettem, olyan volt mint egy pióca, tapadt, mint pulira a bogáncs. Nincsen avval semmi baj, ha valaki nem rest kimutatni az érzelmeit, de az biztosan zavarna, ha a friss kapcsolatomban a párom bömbölni kezd, amint szóba kerül bármilyen gyerektéma. Neked meg egészen biztosan van annyi eszed, hogy jó darabig még parkolópályára teszed az ügyet, ha meg köti az ebet a karóhoz, akkor a pasit is. Szép, hogy szeretne gyereket, de ha engem valaki két hónap után folyamatosan evvel vegzálna, biztosan kigyulladna a kis piros vészjelző lámpácska az agyamban, mert egyszerűen nem egészséges hozzáállás, arról nem is beszélve, hogy mennyire bődületesen felelőtlen.
2018. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű már nagyon bája azt az abortuszt.
2018. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mondd meg neki, hoyg előbb hagyja abba a kamionozást, költözzetek össze, és meglátjátok, úgy is működik-e. Ha igen, akkor beszélhettek a gyerekvállalásról.


Ezzel egyrészt meglátnád, hogy komolyan gondolja-e, mert ha halogatja a munkahely váltást, akkor nem is akarja ezt igazán.

Másrészt tényleg előbb egymást kellene megismernetek.

Valakinél az összeköltözés is korai 2 hónap után, nemhogy a gyerekvállalás.


Tehát ha családot szeretne, tegyen érte ő is. Ne a terhesség alatt legyen munkakereső, az senkinek nem jó.

És ha akkor derül ki, hoyg nem is tudtok együtt élni???


Volt nekem olyan pasim, aki a tenyerén hordozott, mindig a kedvemben járt, mindent megkaptam, minden úgy történt, ahogy én akartam... Hát 1 évig bírtam, és dobbantottam. Szörnyen elegem lett. Hidd el, ez is rossz tud lenni.

Szóval nem feltétlen csak a "nyuszik", meg a kretének vannak. Sokféle férfi létezik.

2018. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy férfi.34 éves.1 hét ismeretség után elmondta, hogy volt jósnál és megjósolta neki, hogy tőlem lesz még egy lánya :D:D Hát én ettől a falnak mentem és menekültem tőle ahogy lehetett.

Hozzá képest a te pasid egész szelíden űzi az ipart:)

Keress mást.Nem beléd szerelmes, hanem a szerelembe és ahogy írták már szeretne családot, de számára te csak egy eszköz vagy amivel ez megvalósul.


Mi párommal két évig próbálkoztunk mire össze jött a baba.Azt gondoltam már annyira felkészültem, hogy ennél jobban senki sem, aztán minden nap meglepődök mert történik valami amire nem gondoltam,nem számítottam és amit senki nem mondott.Szóval érezheted ,hogy kész vagy maximálisan, de az anyaságra nem lehet felkészülni úgy igazán.Azzá válsz a gyerek mellett.


Viszont én 2 hónapos ismeretség után nem vállalnék senkitől és inkább te se tedd.

2018. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak akkor vállalnám be, ha lenne sok pénzem, jó munkahely, viszonylag idős lennék, 35 fölött és nem vágynék normális kapcsolatra, gyerek meg kellene. Egyáltalán nem biztos, hogy összeilletek, 2 hónap az semmi.
2018. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
Unokatestvérem is pont így járt, pár hét után nyígott neki a srác, hogy gyereket akar, meg elkezdte őt anyának szólítani. A kis hülye meg beleszédült a szituba, szexelt vele védekezés nélkül. Amint pozitív lett a teszt, a fiú közölte vele, hogy fú, ez gond, mert ő még túl fiatal a családosdihoz, de kötelességtudatból maradjanak együtt, neveljék fel ha már így alakult. Így aztán megtartotta, várták együtt a babát, legalábbis 8 hónapig, mert akkor lelépett a srác, konkrétan hazaköltözött Magyarországra (addig Londonban éltek). A születésről értesítve lett, de semmi, a gyerek 4 éves, sohasem látta. Na csak írom, hogy ilyen is van, legalább te ne legyél hülye.
2018. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

En az ilyen pasit gyorsan lapatra tennem, de ez az en velemenyem.

Legyel ovatos en csak azt tudom tanacsolni neked.

2018. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

kapcsolatotok 2 hónapjából, vagyis 8hétből 6-ot nem voltál vele, max kettőt, de gondolom akkor sem non-stop.

nem szülnék egy idegennek.

2018. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát 28 évesen benne vagy már a korban te is.


Normális, hogy vágyik rá, de ez a két hónap kevés.

2020. okt. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!