Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyar nők mikor nyítnak...

Magyar nők mikor nyítnak béranyaság felé?

Figyelt kérdés
Külföldön egyre több meleg férfinak van gyereke mivel nők ott akár pénzért vagy munkaként szülnek meleg férfiaknak akik tehetősek többségében.És valahol evidens a nőktöl hogy béranyák legyenek egy ilyen ügyben.
2018. jún. 11. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg abszolút nem evidens.
2018. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%
Szerintem akik vállakoznának rá azok próbálnak nyitni. De melegként mondom, hogy ez egyáltalán nem evidens és én nem is venném igénybe egy béranya szolgáltatásait.
2018. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem akkor, ha nagyon kell a pénz ÉS erkölcsileg is alátámasztott, hogy valakiknek segítsenek.
2018. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%

Először csak várj türelmesen, mert egyelőre a magyar társadalom arra sem áll készen hogy a meleg párok egymás kezét fogják az utcán. Vagy hogy túljusson a felszínes bu*izáson. Szóval a béranyaság még messze van. Nem csak a társadalom miatt. A béranyaságot tiltja a törvény, de szerintem ezt Te is tudod.

A törvényeket nehéz kikerülni.

A világban a pénz beszél... De nem mindenki milliomos hogy legyen lehetősége ezt megcsinálni feketén.


Az országban azért látszik a változás, szép lassan kezd elfogadottabbá válni a melegség. Én úgy vélem hogy talán 10 éven belül érhet el változást a társadalom ebben az ügyben, de a béranyaságban nem vagyok biztos.

Ez bonyolult és megosztó téma, hisz még olyan emberek is ellenzik vagy állnak pártatlanul ebben, akik teljes mértékben elfogadják és megértik a melegeket.

Sokan úgy vélik hogy játszani az istent nem helyes, sokan nem biztosak benne hogy az a gyermek egészséges és boldog életet élhet ha két meleg férfi vagy nő neveli fel stb..stb..


Magyarországon ez még nem igazán jöhet szóba.

2018. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Remélem soha.
2018. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
A magyar nők nyitottak rá, csak ez itthon illegális, ukrajnába ahol legális szívesen kimennek magyar nők is a beültetésre, de a magyar jog szerint azé a gyerek, aki megszüli, ukrán törvény védi a biológiai szülőket.
2018. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőknek kell nyitni, pontosabban sok nő vállalná most is, de nincs meg a jogi háttér.

SZóval az a kérdés, a jogalkotók mikor nyitnak a béranyaság felé.

2018. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is remélem, hogy soha.
2018. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

1. A törvény tiltja és bünteti.

2. Szerintem sem evidens, hogy a nők meleg pároknak szüljenek. Alapvetően nem ez a hagyományos és 'normális'. Előbb fogadnák el a béranyaságot olyan hetero párok esetében, ahol a nő képtelen kiviselni egy terhességet.

3. Nagyon csúnyán hangazik egy ilyen témában, hogy 'EVIDENS'. Egy nő ilyenkor a testét, egészségét, lelki egészségét, családi,- munkahelyi... stb. kapcsolatait; tulajdonképpen az egész életét kockáztatja egy ilyen 'ügy' felvállalásával; tehát nem evidens= magától értetődő; hogy azért, mert két, azonos nemű ember egymás mellett dönt, a női társadalomnak ki kellene őket 'szolgálnia' gyerekkel... Inkább azt gondolom, hogy a melegeknek is úgy kéne hozzáállnia ehhez a kérdéshez; hogy ha találnak is olyan nőt, aki ezt elvállalja, hogy ő egy kivételes ember, aki önmagát is feladva feltételek nélkül segít embereknek és egy életreszóló, mindennél szebb feladatot teljesít mások életének megszépítéséért. Még annak ellenére is, hogy mindezért nyilván nem kevés pénzt kap; hiszen nem mindennapi dologról van szó, hanem egy gyermek kihordásáról, a szükségletei, ellátása, egészségügyi,- és társadalmi kockázatvállalása közel sem átlagos.

És szerintem nem is érdemli meg ezt a fajta elfogadó hozzáállást és egy ilyen ember segítségét az a pár -akár meleg, akár nem-, aki úgy tekint erre a kérdésre, hogy mindez 'evidens', hiszen aki fizet, az megkap mindent... Azért mégsem a boltban vagyunk!

2018. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Majd ha legalizálják, akkor esetleg.


Mindent eszetlenl szabályoznak, lásd. elköttetés.


Akkor meg kellett volna csináltatnom, mikor épp lehetett és nem volt mindenféle agyrém mellé.


Beteg vagyok, nem szülhetek (többet), de 3 gyerek alatt nem kötnek el.

Szuper, csak ha véletlenül teherbe esek, mehetek ab-ra.

2018. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!