Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha szakítás után a gyerek nem az anyával marad hanem az apával?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 13:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
11 voltam, mikor elváltak a szüleim, testvérem 14. Apával maradtunk. Utólag el sem tudom képzelni mi lett volna, ha máshogy döntünk. Alapvetően azt gondolom az anya mellett van a gyerek helye, de van az a körülmény, amikor a gyereknek az apja mellett jobb, biztonságosabb és az ilyen esetekben semmi más nem számít.
2018. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Nalunk a ferjemnek rugalmas munkaja van, nekem nem. Ugyanugy keresunk. Az o szulei aktivan segitenek nekunk, ha kell. Mivel rugalmas munkaja van, igy nalam joval tobb idot tolt a gyerekkel a Gyed ota, hiszen szeretne es a gyereknek is jo igy. El sem tudom kepzelni, hogy nalam helyezzek el a kisfiunkat egy ilyen esetben. De persze remelem, ilyen nem tortenik.
2018. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fiam 17 évesen költözött az apjához.Nem volt harag vagy ilyesmi...éppen költöztünk egy új házba a párommal, természetesen a fiamnak is lett volna külön szoba stb. de úgy döntött nem jön velünk.

Fájt, de tudom, hogy jó helyen van.Egy településen élünk, napi kapcsolatban vagyunk.

Kisgyerekkel ezt nem tudom elképzelni.

A lányom 12 éves, ha összekapunk rögtön költözne apához.Félek, hogy egyszer tényleg komolyan gondolja majd.Nem tudom mit tennék.

2018. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy se az anyànak, se az apànak nem szabad ilyenkor önzőnek lenni! Ha a gyereknek az az érdeke, hogy apuval maradjon, akkor ott a helye! Ha mi terveznénk gyereket , meglenne, és ne adj isten szétmennénk, nàlunk is apànàl maradna a gyerek. Mivel többet keres, sokkal inkàbb meg tud neki adni mindent. Ez a gyerek érdeke.
2018. júl. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lipp Roland válasza:
Jól teszi ott legalább több dolgot kap
2018. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hát bár én magam is az apukám mellett döntöttem amikor el váltak a szüleim, de én nem tudnék bele nyugodni abba hogy az én gyerekem ne mellettem legyen, nem tudom el képzelni nélküle az életem, és biztos hogy mindent elkövetnék hogy a gyerek nálam legyen jobb helyen. És bár én sem bántam meg hogy apámat választottam, mert mindig is apukás voltam, de azt csak én tudom hogy mennyi nehézséget okozott nekem az anyukám hiánya, egy anya pótolhatatlan.
2018. júl. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SóMisi válasza:

Figyelj, mit gatyázol, be a gyereket az aciba.

Aztán megint buli az élet.

Felelösség, le van sz@rva!


Aztán lehet másik apának csinálni másikat.

2018. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Természetesen a gyermek érdekeit kell nézni.De általában a nők nagy része vissza él a láthatással.Mindig van valami kifogása,ha beakar tartani a pasinak.És ez nem ritka sajnos.
2018. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!