Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha másfél éves...

Mit tegyek ha másfél éves fiam imádja az apját, viszont én már nem bírok tovább együtt élni vele?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Kapcsolatunk a párommal maga a pokol, mindig is sokat veszekedtünk de már úgy érzem h teljesen elveszítettem önmagam mellette. Az anyja miatt is sokat veszekszünk, ő imádja az anyját de szerintem egy hárpia.

Eddig úgy voltam hogy valahogy csak kibírom, hátha jobbra fordulnak a dolgok de sajnos nem.

90 km-re fogunk költözni a fiammal, vissza a szüleimhez, és a párom minden hétvégén el szeretné hozni a gyereket amibe én nem tudok beleegyeznek, hétközben én is dolgozni fogok, s akkor a gyerek 1 hétvégén se lehetne velem. De nem akarom kisajátítani sem, mert a gyerek nagyon szereti őt. Mit tegyek?



#válás #apád gyerek
2018. júl. 17. 07:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Azert sz 90kilometer nem a vilag...plane ha van kocsi. Sztm kethetente legyen nala es minden heten ol vasarnap v dzombaton had latogassa meg nalatok es pl ot a kornyeken elvihetne valahova.
2018. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

Amit az utolsó ír, nem rossz. Nálunk úgy volt, hogy minden második hétvége péntek délutántól vasárnap estig apukáé volt. De lazán vettük, láthatta bármikor, nyári szünetben sokat volt nála. Mikor nagyobb lett, már egyedül jött ment, nem volt korlátozva sosem hogy menjen az apjához.

Próbálj jó viszonyban elválni, maradni, mindenkinek jobb és könnyebb lesz.

2018. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

Te nem bírod az apját és a nagyanyját- a kicsi gyerek szereti őket - legyen az apánál, te meg keresgélj, akit el bírsz viselni és akinél "megtalálod önmagad" (hogy elveszítetted önmagad annak egyedül TE vagy az oka

"hátha jobbra fordulnak a dolgok" - nem fognak ettől hogy kiszakítod az apja mellől

2018. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez a helyzet, akkor nem lenne jobb ha a gyerek az apjánál lenne és te vinnéd őt el kéthetente? Eléggé önző dolog lenne a saját gyerekedet elszakítani valakitől, csak mert neked az úgy jobban tetszik.
2018. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ha ismernétek a részleteket szerintem nem ilyen válaszokat írnátok. De nem fogom részletezni hogy milyen ember a párom és anyósom és hogyan bánnak velem....
2018. júl. 17. 09:16
 16/27 anonim ***** válasza:
39%
Ha így bánnak veled, minek kellett ebbe a kapcsolatba gyereket szülni?
2018. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
15%
Szülj még egy gyereket, hátha az helyrehozza a kapcsolatot.
2018. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, te borultál a karjaiba, te szeretted meg, te mentél hozzá - nem mi. Nem érdekel, hogy egy kiábrándulás után mit írsz róla. Anyós meg hagyd ki, persze hogy szereti az anyját, te is szereted, viszont neked csak ezt kell elviselni, hogy ő szereti a saját anyját. A gyerek megsínyli ezt, hogy nem férsz a bőrödbe. Nem veszítetted el önmagad - itt írsz, nagyon is megvagy. Nézd már meg ezt, rólatok szól, a kiábrándulásról és a hogyan továbbról végig és gondolkozz!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=348&v=XR1MgbYvMLk

2018. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Anyósom nem érdekelne ha nem egy udvaron laknánk, és nem szólna bele mindenbe. Külföldön dolgoztunk a párommal jó pár évet, csináltunk egy vállalkozást ami apósom nevén van, annak semmi nyoma nincs hogy en is adtam bele nem kevés pénzt. Itt egy utolsó cseléd vagyok, párom és anyós a főnök. Most azzal fenyeget hogy ha nem írom alá közjegyző előtt a papírt hogy minden hétvégén elhozhatja a gyereket akkor nem adja vissza a pénzem. Persze ő teljes titokban akarta tartani hogy en pénzt adtam neki.
2018. júl. 17. 09:51
 20/27 anonim válasza:
10%
Mesélj még.
2018. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!