Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha másfél éves...

Mit tegyek ha másfél éves fiam imádja az apját, viszont én már nem bírok tovább együtt élni vele?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Kapcsolatunk a párommal maga a pokol, mindig is sokat veszekedtünk de már úgy érzem h teljesen elveszítettem önmagam mellette. Az anyja miatt is sokat veszekszünk, ő imádja az anyját de szerintem egy hárpia.

Eddig úgy voltam hogy valahogy csak kibírom, hátha jobbra fordulnak a dolgok de sajnos nem.

90 km-re fogunk költözni a fiammal, vissza a szüleimhez, és a párom minden hétvégén el szeretné hozni a gyereket amibe én nem tudok beleegyeznek, hétközben én is dolgozni fogok, s akkor a gyerek 1 hétvégén se lehetne velem. De nem akarom kisajátítani sem, mert a gyerek nagyon szereti őt. Mit tegyek?



#válás #apád gyerek
2018. júl. 17. 07:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Hozzámentél valakihez, aki most zsarol, hogy nem adja oda a pénzed, pedig a közös gyereketeket neveled. Gondolom nem öt perce lett ilyen. Odaköltöztél az anyósod közvetlen közelébe. Hagytad, hogy ne legyen nyoma a pénzednek. Persze, hogy cselédként bánnak veled, amikor így is viselkedsz.Fogd a gyereked és menj! És legközelebb legyen több eszed.
2018. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

a gyerek nem árucikk. dugja fel magának a pénzt, de ne a gyerekkel zsaroljon!


majd a bíróság megállapítja a láthatást, minden 2. hétvége, és cserébe mondjuk majd ha nagyobb lesz a nyári szünetek fele (igen, oldja majd meg akkor is, ha nem csak hétvége és pihenőnap van, hogy hétköznap is van neki gyereke).

2018. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
17%
"Itt egy utolsó cseléd vagyok, párom... "-erről mesélj, Az Apa dolgozik? te az otthoni munkákat ellátod? mert ez természetes, sok a munka, ahol kicsi gyerek van, és a ház körül is sok munka adódik. Ez nem "cselédség". Mindenki ezt csinálja.
2018. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Van egy panziónk amit após földjére építettünk ezért az ő nevén van. Mindketten ebben dolgozunk. Nem azért vagyok cseléd mert a házimunkát kell csináljam. A házimunka és másfél éves gyerek mellett segítek szobát takarítani, reggelit adok a vendégeknek (előkészítem és felszolgálom) telefonálok és üzenetezek a vendégeknek és mindent csinálok amit kell. A párom is itt dolgozik, de ő inkább irányítani szeret.
2018. júl. 17. 12:39
 25/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem próbáljátok meg újra kezdeni, valahol messzebb? Akár én is írhattam volna a kérdést, azért mondom. Mi is a béka feneke alól jövögettünk helyre. De ehhez nálunk is keményen helyre kellett tenni a dolgokat, hogy mindenki tudja meddig mehet el, úgy értem ebbe anyósék is beletartoznak.


Másfél éveset szerintem nem vihet el addig az apja egész hétvégére, míg a bíróság ki nem mondja. Az meg nem 2 hét. Addig egyezzetek meg abban, hogy nálatok találkozik a gyerekkel, akár ott is alhat, ha a viszony még olyan.


Én sem szívesen engedném el a helyedben, de elszakítani tényleg nem jó.


Úgyhogy elsősorban az a javaslatom, hogy beszéljétek meg, a férjednek ér-e annyit a családja, hogy észbe kapjon. Talán igen.

2018. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mi próbáljuk, de úgy van h kibékülünk, pár napig jól vagyunk, utána történik valami, valamit nem úgy csinálok ahogy neki tetszik s akkor kezdődik a cirkusz. Most utoljára azért vesztünk össze mert a drága anyukája vmi miatt duzzog, nem lehet tudni hogy miért. Ő nem kérdezi meg h mi baja hogy nehogy mégjobban meg haragudjon, s nekem nem engedi hogy megkérdezzem. Jó lenne elköltözni innen de nem tudunk, ebből a panzióból élünk.
2018. júl. 17. 14:25
 27/27 anonim ***** válasza:
53%
Ez a gyerek már sajnos sérülni fog... Kérdés, hogy mennyit.
2018. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!