Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikor vállalnátok babát? 19L

Ti mikor vállalnátok babát? 19L

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok szerintetek mikor ideális.
2018. aug. 2. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezek voltak a fontosak gyerek előtt:

-legyen diplomám

-legyen saját lakásom

-képes legyen egyedül is eltartani saját magamat és a gyereket (Nem feltétlen azért, mert "a férjed úgyis elhagy", hanem mert bármi történhet vele, sosem tudni...)

-a párommal legyen stabil kapcsolatunk. Ahol nem az van, mikor veszekszünk valamin, hogy "én vs. ő", hanem "mi vs. a probléma". Ez a felfogás nekünk rengeteget segített.


De igazából ez mindenkinél változó. Az egyik legjobb barátnőm már 17 évesen azt mondta, hogyha lenne egy olyan párja, aki jól keres, van háza, autója, akkor megtartaná a babát, ha terhes lenne. A nagynéném 30 felett nem akart már szülni, most 43 éves, a lányai most lesznek 1 évesek... :) Tehát elég változó ez.

2018. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk.az is erdkees elgondolas hogy valakivel ugy vallalok.babat hogy azt tervezgetem kozben hogy egyedul hogy tartom el....ha errol szo lenne nem is vallalnek....
2018. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4-es egyaltalan nem akkor idealis!! 18-22-23-ig lenne a test olyan allapotban,ugyanis akkor tagul a legjobban hiaba te 28 evesen szultel. 3 nogyogyasz is mondta nekem es egy genetikus is. Anyagi szempontbol persze mas teszta de a testnek ilyenkor a legjobb :) nekem minden rokonom19-20 evesen szult es kb 2 oras vajudassal meg is lett :)
2018. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen szültem. Nem terveztük, védekeztünk. De akkor már a férjem volt és a banknak volt egy haza ami a mi nevünkön van. Ugyan is úgy voltunk vele, hogy inkább a sajátunk hitelét fizetjük mint albérletet. 1,6 évet dolgoztam amikor elmentek szülei szabadságra mindenki azt mondja hogy mi lesz ha elhagy a férjed. De miért lenne veled ha egy gyerek ezt megváltoztatná ezt nem értem. Előtte 2 éve már együtt laktunk és 5 éve voltunk együtt azóta eltelt még 6 év és még mindig együtt vagyunk
2019. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!