Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés utáni tarkófájá...

Császármetszés utáni tarkófájás meddig tart?

Figyelt kérdés
4 napja császároztak, 2 napja erős tarkófájdalmam van. Azt mondták ez a műtét miatt van, az érzéstelenítő injekciótól. Kinek volt ilyen? Mikor múlik el?
2018. aug. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia 😊 Nekem volt ilyen...rettenetesen fájt a fejem,tarkón.kb 7-8napig tartott úgy emlékszem,azt hittem sose múlik el.Mikor hazaengedtek semmit nem tudtam csinálni....ha nem lett volna a férjem.Ő adta az àgyba a kisfiam szopizni,ő tette tisztába stb... szerencsére pár napig velünk volt otthon .Nekem a második császár után volt ez,az elsőnél semmi gond nem volt.
2018. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt.Kb 1 hétig tartott.Kitartas és boldog babazast 😊
2018. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. napon kezdődött, 5. napon már nem fájt. Literszámra veledtem a vizet, azt mondták az jót tesz az agyvíz helyreállásának. Nem tudom anélkül hogy alakult volna, de pokoli volt. Nem csak a tarkóm fájt, hanem zsibbadt és dübörgött az egész fejem, a látásomra és hallásomra is kihatott.
2018. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3.csàszàr utàn fàjt a fejem, de annyira, hogy a hasamat nem is èreztem tőle. Gyilkos volt, anya volt itt, ő ès a pàrom segìtettek ellàtni a babàt, ès a kèt nagyobb gyerkőcöt. Csütörtökön műtöttek, vasàrnap jöttünk haza, azt mondta a dokim, hogy igyak sok vizet ès kàvèt (koffeint). Hàt hètfőn màr nem bìrtam tovàbb, kipròbàltam, ittam kèt jò erős kàvèt, ès mintha elvàgtàk volna a fejfàjàsomat. Lehet, csak vèletlen egybeesès, ès màr anèlkül is elmùlt volna, de èrdemes kipròbàlni. Vesztenivalò nincs. 😉
2018. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hétig tartott, brutális volt. Rengeteg vizet ittam, fokozatosan múlt el a fájdalom.
2018. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk adtak koffein port rá a korhazban. Emellett nagyon erős kávét és rengeteg vizet javasoltak. Ezek segítettek egy nap alatt.
2018. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azért van mert császár után tilos 12 óráig emelgetni a buksit?
2018. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 24 órán át feküdtem, nem emlékszem hogy emeltem a fejem. Max. véletlenül lehetett, még rögtön műtét után. Amúgy nekem is koffeint javasolt a doki. De közben a vérnyomásom is az egekben van, szintén a császár miatt. Ma engednek haza minket, otthon azért inni fogok kávét. Sajnos a teendőket nem tudom hogy látom majd el, mert a férjemet nem engedi el a főnöke.
2018. aug. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!