Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem a gyógyszertári...

Aki nem a gyógyszertári fürdetőt és popsikrémet használta az újszülött babájánál, az melyik terméket választotta helyette?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként többek között a parabén nálunk a gond, én se tudok parabéntartalmú arckrémet használni mert szemem-orrom folyamatosan folyik tőle.
2018. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Eleinte babe. Majd nagyobb korában bioderma és uriaqe olajtusfürdő.
2018. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Weleda és Uriage
2018. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sudocream, van hogy Neogranormon. Gaby fürdető. Gyógyszertári kizárva.
2018. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Külföldön nincs gyógyszertári . Vittem Gabit fürdetőnek . Popsikrémnek a neogranormonnal kezdtük (nálunk ez sincs ) mikor sudora váltottam tiszta kiütés lett a pici így átváltottunk a bepanthen baby re az nagyon bevált .
2018. aug. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hipp fürdető

Sudocrem/Neogranormon

2018. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Popsikrémből eleinte azokat a termékmintákat használtam, ami a kórházi csomagban volt. Miután elfogytak vettem egy helyi készítőtől natúr popsikrémet, de még mindig nem fogyott el, mert mosható pelenkát használunk, nem kell popsikrém.

Fürdetőt is tőle vettem, de van itthon Alverde babafürdető is, mert a nagyobb gyerek azt használja pár hónapos kora óta.

2018. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!