Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tuti hogy sosem lesz barátnőm,...

Tuti hogy sosem lesz barátnőm, de viszont minden vágyam, hogy legyen gyerekem. Ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nem tudok ismerkedni, ilyen személyiségem van sajnos. 22 éves leszek, de eddig sosem volt barátnőm. És valószínüleg ez nem fog változni, sajnos. De gyereket pedig szeretnék nagyon. Tudom hogy az lenne a jó, meg a legegyszerűbb ha találnék egy barátnőt/feleséget. De erre nagyon kicsi az esély. Idősebb koromban tuti hogy nagyon szomorú lennék hogy nem lett gyerekem. Szerintem olyan aranyos fejük, hajuk meg kezük van az újszülőteknek :)

Szerintetek hogy juthatok majd (kb 5 év múlva) gyerekhez?

Amúgy az esélytelen ugye hogy saját gyerekem legyen barátnő nélkül?:/


Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv

21F


2018. aug. 13. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Kezd a pszichológussal. Mármint ne a megtermékenyítést, hanem a személyiséged nyitottabbá tételét. Aztán még családod is lehet nem csak gyereked.
2018. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Hozzáállás.. vonzás törvénye.. negatív kisugárzással tényleg nem lesz barátnőd. Mész az utcán és egyszerűen látszik rajtad, hogy mit gondolsz magadról. Tanulj egy kis önismeretet, rakd rendbe a lelked. Ahogy mondják, ha nem tudod merre indulj az életben, indulj befelé.. Annyira fiatal vagy még, annyi időd van, ne add már fel az elején. Most jönnek a legjobb éveid.


Amúgy bőven ráér az a gyerek. 40 évesen megértem ha aggódnál, hogy még nincs. De az annyira soká lesz.. ki tudja mik lesznek akkor a törvények az örökbefogadással kapcsolatban.

2018. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy a gyereknek jót tenne egy ilyen személyiségű ember, mint te?

Nem hiszem.

Menj szakemberhez, dolgozz azon, hogy megváltozz, és lesz barátnőd, vállalhattok gyereket.

2018. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, az biztos hogy nem a legjobb ha nincs anyukája.

Amúgy eddig tényleg az javasoltam volna magamnak, hogy menjek orvoshoz. De próbálok magamon segíteni, és már sokkal nyíltabb vagyok, nem szorongok, nem jövök zavarba. Csak az a baj, hogy nincsenek olyan emberek akkikkel jóban lennék, így meg a semmiből hogy szerezzek barátokat, barátnőt...

2018. aug. 13. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen csak nem ülsz otthon egész nap, nem? Nyilván dolgozol, vagy tanulsz. Ezt meg általában emberek között szokás. Egy munkahelyen is lehet barátkozni, egyetemen meg pláne.

Vagy járj el sportolni, de valami olyat válassz, ahol szintén emberek között vagy, szóval ne azt találd ki, hogy esténként eljársz úszni/futni egyedül. Keress magadnak valami edzést, ott is lehet barátkozni, ha pedig ez megvan, máris lehet eljárni együtt szórakozni, így pedig lányokkal is lehet ismerkedni.

2018. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!