Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan követel több gyerektar...

Jogosan követel több gyerektartást?

Figyelt kérdés
A párom exfelesége most 30ezer gyerektartást kap havonta. 50ezret akar, miközben ő is és az új párja is jól keresnek, a kisgyereket úgy öltözteti, mintha a címlapról lépett volna le, 100ezres gyerekülést vesz, mert neki nem felel meg a 20ezres.. szerintem csak egy pénzéhes dög.. de a párom fizetni akar neki.
2018. aug. 19. 17:09
 31/91 anonim ***** válasza:
97%

de ha én szeretnék valamit akkor mindig másra kell..



Egyszerű, vedd meg magadnak, ne a pasiddal vetesd meg. Neki nem kötelessége eltartani titeket.

2018. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
97%
Tulajdonkeppen bevasarol. Gondolom, nem mondod meg az igazat, mennyi megy el havonta bevasarlasra. Az etel altalaban mindig tobbe kerul, de ha ez neked mar nem felel meg, o jobbra, te balra, de nem nyomorogni fogsz 3 gyerekkel..
2018. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
87%
Aki ennyit keres, az hozzàszokott bizonyos színvonalhoz az élelmiszerekben is, aligha value termékeket vásárol. Inkább örülnöd kellene, hogy nem haltatok éhen, négyen.
2018. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
85%
Számold már össze légyszives mennyit költ a te, számára vadidegen gyerekeidre?
2018. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:
De itt most nem rólam van szó! Én fele annyit se keresek mint az a nő... pedig többet dolgozok sokkal..
2018. aug. 19. 18:06
 36/91 anonim ***** válasza:
81%

De itt most nem rólam van szó! Én fele annyit se keresek mint az a nő... pedig többet dolgozok sokkal..


És? Akkor nem kellett volna 3 gyereket szülni kevés fizetésre. Előtted is ott volt a lehetőség hogy tanulj, de te inkább szültél. A te gyerekeid, neked és az apjuknak kell őket eltartani, nem a mostani pasidnak. Akármennyire is fáj neked, az ő dolga a saját gyerekének fizetni.


De még mindig nem válaszoltál: ha a te exed növelné a gyerektartást visszautasítanád? Vagy te nem akarnál több pénzt kapni ha lenne rá lehetőséged?


30 ezer egy gyerek ellátására lópikula. Keveset fizet a pasid.

2018. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
97%

ja, már az is baj, hogy fele annyi munkával keres többet! Szerintem is szégyelje el magát, de most komolyan?

Más férfi keresi a kiutat a magasabb gyerektartás miatt. A párod meg nem a szátok elől veszi el. Ha ennyi tüske van benned, csak a betevő kell, ez a napnál is világosabb. De attól még nem jó a hozzáállásod, mert ez vitákat szül, később elválást egymástól. Úgyhogy vagy befogod a szád, vagy nem, de kezdj el gyűjteni, mert szükséged lesz rá, hogy ne haljatok éhen.

2018. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
89%
De, rólad van szó, meg az önérzetedről
2018. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha ilyen jól kerestek nem fogtok éhen halni -20ezer miatt, mások sokkal kevesebből élnek teljesen jól. Párod döntése, ha neki belefér akkor vagy elfogadod vagy nem, nem nagyon van közöd hozzá.
2018. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
95%

Röviden: jogosan. Így is csak a fizetése 10%-a.

Ha ennyire szereti a gyerekét, akkor még csak véletlenül se szólj ellene, mert ha választania kell, te leszel kidobva.

De azért is kidobhat, ha ennyire nyíltan pénzéhes vagy.

2018. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!