Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan követel több gyerektar...

Jogosan követel több gyerektartást?

Figyelt kérdés
A párom exfelesége most 30ezer gyerektartást kap havonta. 50ezret akar, miközben ő is és az új párja is jól keresnek, a kisgyereket úgy öltözteti, mintha a címlapról lépett volna le, 100ezres gyerekülést vesz, mert neki nem felel meg a 20ezres.. szerintem csak egy pénzéhes dög.. de a párom fizetni akar neki.
2018. aug. 19. 17:09
 61/91 anonim ***** válasza:
87%

Miért nekem kéne még több munkát vállalni? Neki nem elég a világ összes pénze sem.. én megtudok elégedni azzal ami van.


Végül is úgy könnyű ha a pasid vásárol be nektek. Ha neked kéne a kajára és lakhatásra költened ennyi pénzből, hónap közepén már nem lenne mit ennetek. Mert gondolom lakni is a pasinál laktok.

2018. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy kiakadva ezen, nem tűnt még fel ? 🤣
2018. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
97%
Ha annyira elegedett lennel, nem irtad volna azokat, amiket sikerult. Kisse nagy a kontraszt
2018. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
96%

Most mar visszaolvastam, kar volt...


Nem ertelek, komolyan, miert gondolod, hogy egy szamodra teljesen idegen csaladnak a koltsegvetesehez kozod van. Latom, hogy nem lehet meggyozni, tisztara feltekeny vagy :(

2018. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
88%

vállaljon ő több munkát ha ekkora igényei vannak.



Mert szerinted a márkás ruhák meg a gyakori játszóház kijön a pasid által fizettet 30 ezerből?:-D Hidd el, ennyi pénz a gyerek havi kajáját fedezi maximum, ha nem eszik túl minőségi dolgokat. Úgyhogy akármennyire is vered a feneked a földhöz, a gyerek anyja fizeti a gyerek költségeinek több mint háromnegyedét, ami rólad nem mondható el a te gyerekeiddel kapcsolatban. ásd el magad szégyen vagy.

2018. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:
Úristen... itt ekkora divat a kérdezőt szapulni??
2018. aug. 19. 18:56
 67/91 anonim ***** válasza:
86%
Mi tart vissza téged a jatszohaztol? Nincs rá pénzed?
2018. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
58%

Mivel szegény gyerekeidnek lehetősége sincs a minőségi élet megismerésére, persze, hogy beérik ezzel. Nincs választásuk.

Én is minőségi dllgokat veszek a fiamnak. Jó minőségű nem használt ruhát. Csak egy normális cipő 20-30ezer, programok hétvégent legaláb 20, de van, hogy 50 ezer. 2×1hét nyaralás hetente 300ezer. És ezekbe még semmi extra nincs.

2018. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
89%

Te elmondhatod magadrol, hogy a turis ruhak teljesen jok, igy van. Biztos nem

Is orulne a harombol egy gyereked se, ha kapna egy uj, draga holmit. Te elmondhatod magadrol azt is, hogy harom gyereked van, cirka ketszaz ezres fizetesre, turibol oltoznek, vagy oroklik egymaset. De az a baj, hogy bezzeg a masik gyerek... ha tisztaban lennel magaddal es az adottsagaiddal, sirnal ugy ket hetig. 👏🏼 Te vagy a szanalmas, nem a hozzaszolok!

2018. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
62%
56 százalékos, te meg a másik kamugep vagy😂😂😂
2018. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!