Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan követel több gyerektar...

Jogosan követel több gyerektartást?

Figyelt kérdés
A párom exfelesége most 30ezer gyerektartást kap havonta. 50ezret akar, miközben ő is és az új párja is jól keresnek, a kisgyereket úgy öltözteti, mintha a címlapról lépett volna le, 100ezres gyerekülést vesz, mert neki nem felel meg a 20ezres.. szerintem csak egy pénzéhes dög.. de a párom fizetni akar neki.
2018. aug. 19. 17:09
 41/91 A kérdező kommentje:
Ha én ilyennel állnék az exem elé, elhajtana a fenébe. Nem annyit mondana, hogy jólvan persze.. miért kéne nekünk úgy ugrálni ahogy ez a liba fütyül?
2018. aug. 19. 18:17
 42/91 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a pénzéhes hanem ő..
2018. aug. 19. 18:18
 43/91 anonim ***** válasza:
97%

1.keress te is olyan munkahelyet, ahol többet keresel, már ha megvan a végzettséged...

2.teljesen mindegy anyuka és az új parja(aki szintén nem köteles az ő gyerekukrol gondoskodni) mennyit keres, a gyerek tartás a gyereknek jár

3.azt vesznek neki és annyit, amennyit akarnak, minek vállaltal ennyi gyereke ha te nem tudod mindezt biztositani, már ha egyáltalán neked erre megvan az igenyed

2018. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekneveles eseten meg nem mas penztarcajara kell apellalni, hanem a sajatodra.

Szive joga mindent megadni a sajat gyerekenek.

2018. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
96%

Az ex új párja mennyit keres pl teljesen lényegtelen. Egy fillérrel nem tartozik a párod gyerekének. A párod és az exe ezért a párod pénzben az ex természetben (hisz ő neveli) kell megfizessék a gyerek kiadásait. Ehhez lényegtelen a te vagy az ex új párjának a keresete is!


Mi is elég jól keresünk, férjem 500 körül én is szülés előtt 400at hoztam haza, a gyed nyilván kevesebb. Nem spórolunk a gyereken, főleg nem a programokon. (Babaúszás, torna, utazunk is stb).


Nálatok mennyit van a gyerek pl? Vagy hova viszitek el, mert csak azt olvasom hogy a párod ezeket próbálja pénzzel kompenzálni, hisz nem ő megy betegállományba pl ha beteg a gyerek.


A te exed valószínűleg azért ennyit fizet mert nem keres olyan jól. De ugye tudod hogy átlag családoknál is van különbség. Ahol többet keresnek ott többet is költenek a gyerekre (sőt magukra is) ez teéjesen normális. Ha jó a körülmény miért kellene nélkülöznie a párod gyerekének? Miért ne kaphatna többet mint a te gyerekeid ha jobb módú szülőkhöz született? Gondolom te sem utasítanád el ha kapnál 45 helyett 65 ezret az exedtől, mert jól keresne...

2018. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
96%
Kár beléd minden hozzászólás. Nem érted a lényeget, mert nem is akarod.
2018. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
84%
Még az 50 se sok. Ő nem a semmire szült min Te és programokra viszi a gyerekét és minőségi dolgokat vesz neki. Ez a normális. Egy gyerekre 100ezer simán elmegy havonta minden luxus nélkül. Ennek a felét pedig az apjának kell fizetni.
2018. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel azt ered el, hogy szepen csendben perkal majd, te meg nem tudod meg soha az igazat. Milyen szep is ilyen kapcsolat, foleg ha a penz a fo tema.
2018. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
87%

Az a gyerek legalább megkap mindent, viszik mindenhová, szép ruhákban, de te ezt nem tudod nyújtani a sajátjaidnak. Francért szültél három gyereket? Már az is baj, hogy az az egy normálisan nő fel, nem olyan savanya anya mellett, aki szerint az a normális, ha három gyerekre se költ ennyit? Te a saját kontódra, mennyiszer és hová viszed a saját gyerekeidet? Miért várod el, hogy a tieid is megkapják a toronyórát láncostól, ha te és a gyerekeid apja erre képtelen?

Ne másokat láss meg, hanem saját magad, van ott probléma bőven és lesz is, ha így folytatod.

2018. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 A kérdező kommentje:
Az én gyerekeim nem lesznek ilyen undorítóan elkényeztetve.. a szülinapjára 70ezres ajándék! 2 évesen?? 18.ra mit vesz majd?
2018. aug. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!