Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan követel több gyerektar...

Jogosan követel több gyerektartást?

Figyelt kérdés
A párom exfelesége most 30ezer gyerektartást kap havonta. 50ezret akar, miközben ő is és az új párja is jól keresnek, a kisgyereket úgy öltözteti, mintha a címlapról lépett volna le, 100ezres gyerekülést vesz, mert neki nem felel meg a 20ezres.. szerintem csak egy pénzéhes dög.. de a párom fizetni akar neki.
2018. aug. 19. 17:09
 51/91 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te egy nagy kamu vagy.
2018. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
97%

Engem ugy neveltek anno, hogy majd annyi gyereket szuljek, amennyit, ha ugy alakul, egyedul is fel tudok ugy nevelni olyan korulmenyek kozt, hogy mindene meglegyen. Te nem gondolkoztal es irigy vagy!


Kerdesekre nem valaszolsz, tenyleg kamu vagy! :)

2018. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
97%
Hú, hirtelen a húsos-csontos jutott eszembe. Az volt ennyire értetlen, nem fogta fel 20 oldalon keresztül, 100%-os válaszokkal, hogy ő a hülye és csak hajtotta a magáét. Csak most nem a sogórnőt szidja, hanem az exet.
2018. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
95%
Autót fog kapni! Nem kérdés a kérdés, de te nem fogsz szerencsés utat kívánni majd! 🙃
2018. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki épp olyan pénzéhes mint ő... miért kéne egy gyereknek mindent a segge alá tolni? Nem irigykedek.. ez nem normális..
2018. aug. 19. 18:40
 56/91 anonim ***** válasza:
90%
De, normális.
2018. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
85%

De neked mi közöd a pasid pénzéhez? Az exnek több köze van hozzá mint neked.


És hidd el ha megtehetnéd te i megvennéd a gyerekeidnek a drága ajándékokat, ahogy a legtöbb szülő. Az én szüleim is fizették nekem a külföldi tanulmányokat, különórákat, nyaralásokat, nagy teljesítményű számítógépet a 8.-os ballagásomra (akkor volt 400 ezer) és nem lettem elkényeztetett. Megbecsülöm amim van, és hálás vagyok érte a szüleimnek. Viszont igen, a szüleim nem szültek világba, egy gyereket vállaltak, de nekem megadtak mindent, többet is mint amire szükség volt.


Minden hétvégén mentünk kirándulni, kéthavonta wellnes hétvégékre, színházba, komolyzenei koncertekre, kiállításokra, moziba múzeumokba heti szinten hogy kiszélesítsék a látókörömet és minél több műveltséget magamra szedjek. Te ezt meg tudod adni a gyerekeidnek? Nem..és ez fáj neked.

2018. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
82%
En a sajat erombol lettem kozepvezeto, es ha elvalnank, akkor is ki tudnam fizetni a hobortokat, igenyeket, mert En tettem ezert. De te most is csak vadaskodsz, mert nevezel itt mindenkit penzehesnek, holott a legnagyobb haszonleso te vagy! Ad etelt a szatokba, tobbes szamban beszelsz, holott te ebben a helyzetben egy nagy 0 vagy. Mint no es mint anya. Hova raktad az eszed? Keresd meg de gyorsan, es vallalj masik munkat (is) hogy legyen tobb penz a zsebedben.
2018. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
84%
Nem olvastam a korabbi valaszokat, lehet, hogy mar irtak, de a tartasdij osszege csak es kizarolag az apa fizetesetol fugg es ez igy van jol, ez igy korrekt. Ahhoz a fizeteshez amit irtal az 50 ezer forint teljesen realis. Gondolj bele, hogy az 500000-es fizetesbol mindossze 50000 forintba van neki a gyereke. Melyik apuka mondhatja el ezt magarol? Az en testverem ilyen fizetes mellett a volt felesegenek gyerekenkent 80000 forintot fizet.
2018. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:
Miért nekem kéne még több munkát vállalni? Neki nem elég a világ összes pénze sem.. én megtudok elégedni azzal ami van. Az én gyerekeim fel tudják venni a turkálós ruhát is és nem lesz semmi bajuk.. a játszótéren is jól érzik magukat, nem kell drága játszóházba futkozni.. vállaljon ő több munkát ha ekkora igényei vannak.
2018. aug. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!