Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Örülnétek, ha Karácso...

Anyukák! Örülnétek, ha Karácsonykor nem kellene otthon semmit csinálni, hanem elutazna a család?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nincs rokonlátogatás, nincs órákig tartó készülődés, főzés, hanem mondjuk 23-27-ig vagy tovább elutazna a család valahová belföldre vagy külföldre.


Ha örülnétek, miért, ha nem, miért?



2018. szept. 19. 12:30
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
A Karib-térség mondjuk azért elgondolkodtat engem is, igaza van néhány hozzászólónak.:)) De tényleg sokszorosai az árak akkortájt a szokásosnak mindenhol, nem csoda, gondolom, az emberek elutaznak olyankor sokan.
2018. szept. 19. 13:40
 22/40 anonim ***** válasza:
69%
Ha 1 nappal később kellene menni a rokonokhoz az jó lenne, de mással nincs bajom. Nem szokott órákig tartó készülődés sem lenni
2018. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

Nem utaznék el. Nekem a Karácsony itthon Karácsony a családdal,a fa körül, akármennyit is készül rá az ember.

Pl tavaly a Kanári szigeteken nyaraltunk,felmerült az a dátum is, hogy pont bele esett volna a Karácsony. De mondtam hogy nem, akkor nem szeretnék máshol lenni, így pár héttel előrébb hoztuk az indulást.

2018. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
54%

23

Off, de miért a jó a Kanári-szigeteken nyaralni novemberben a max. 24 fokbak, ami éjjel kb. 13?

2018. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
33%

Én is az a típus vagyok, aki már szeptembertől karácsonyi lázban ég. És pont olyan lelkes vagyok, mint gyerekként. Ipari mennyiségben sütök bejglit, ez az egyetlen kötelező jellegű dolog számomra. De minden mást úgy alakítok, ahogy éppen kedvem tartja. Csak egy példa, a szüleim ragaszkodtak mindig az elegáns öltözethez 24-én este. Na nálam ez nincs. Minek feszengjünk kényelmetlenül tele hassal? Éljen a mackó nadrág! És most nem a 100 éves agyon használt verzióra gondolok, hanem ami normálisan néz ki. Amiben aztán kényelmesen oda tudunk kuckózni a kanapéra és mesét olvasni, játszani a fa körül vagy bármi.


Egyébként ettől eltekintve nekem nagy vágyam egyszer egy karácsonyi időszakot, egy baromi havas tájon, mondjuk az Alpokban, egy kis faházban eltölteni. Ahol ropog a tűz a kandallóban, a falu, ahol a kis ház áll, az agyon van díszítve.. :) szóval tömény giccs. De én imádnám :)

2018. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
32%

#25 vagyok. A legfontosabbat lehagytam, hogy karácsony imádóként idén érkezik a legszebb ajándék. Ugyanis pont karácsonyra várjuk első babánkat.

(Szóval lehet hogy az idei bejgli sütés elmarad :D meglátjuk mennyi energiám lesz)

2018. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
40%

25

Az elegáns ruha miért lenne feszengős? Az a mérethelytelen ruha.

2018. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
58%

# 24

Nem tőlem kérdezted ugyan, de én is írtam korábban a Karib-szigeteket, és pl. nekem pontosan ilyen a kedvenc időjárásom. Nem mindenki szereti a gatyarohasztó meleget.

2018. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
42%

28

Én sem :)

De a Kanári-szigeteken elég hervasztó az az időjárás, hiszen az tipikus strandolós környék.

2018. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
74%

23 vagyok.

Napközben 30 fok volt, éjjel sem hűlt 20 fok alá. Még az óceánban is fürödtünk. És igen, nem birom a gatyarohasztó meleget mint ahogy írták előttem. Egyébként baromi jó volt télből a nyárba utazni 😉 Nem is mennék nyáron olyan helyre, ahol 40 fok van ;)

2018. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!