Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta vannak gyerekeitek...

Mióta vannak gyerekeitek boldogabbak a Karácsonyok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal fárasztóbbak, macerásabbak, és nincs időm ráhangolódni a karácsonyra. Pedig minden éven megpróbálom. Az enyémek már nagyok 9 és 11 évesek. Minden éven eltervezem hogy olyan igazi sütiillatú, porcukros, összebújós, beszélgetős, facsodálós, társasjátékos, gyertyafényes, csillagszórós karácsonyunk lesz. Ehhez képest mikor hazaesünk munkából, a gyerekek meg suliból, utána rohanunk ilyen-olyan karácsonyi műsor próbákra, bevásárolni, tülekedve a boltban, aztán házit csinálunk, esti rutin, bolondokháza. A mézeskalács vagy sütisütés addig érdekli a kölköket, míg felrobbantják a konyhát, (vagy addig se) én meg ott maradok 2 kiló mézestésztával, és süthetek hajnalig. Aztán még karácsony előtt elfogy :) (Mondjuk ez jó) Díszíteni csak éjjel van időm, de akkor meg hulla vagyok másnap. Mire eljön a szenteste, addigra a férjemmel már összevesztünk a fadíszítésen, a pótégőkön, a vacsorán. A gyerekek marják egymást. Ajándékbontás után a gyerekek elvonulnak, a férjem benyomja a TV-t, vagy elvonul lefeküdni, én meg hulla fáradtan lerogyok és azon gondolkodok hol csesztem el ennyire. Gyerekkorom karácsonyai, vagy amikor csak ketten voltunk a párommal, sokkal meghittebbek voltak.
2018. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
94%

Mi bar eddig egyszer se keszultunk el mindennel teljesen, de ettol fuggetlenul az ugy volt kerek. En szeretek rakeszulni, vasarolni hozza, kitalani mit egyunk, meg a logisztikan kell javitani, de mi igy is szeretjuk.

Koltozes lesz iden anyoshoz mig nincs meg az ujhazunk, most december elejen szulok es mar oten leszunk😁 kivancsi leszek hogyan alakul masnal, ilyen kaotikusan, de jovore mar sajat hazban tarthatjuk😊😊

2018. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Norman Bates ***** válasza:
100%

Az elmult par evben eleg lapos volt a karacsonunk, szinte nem os tartottuk. Iden szuletett a kislanyunk, 8 hos lesz karacsonykor, de mar most ra vagyok hangolodva, mar tervezgetek etc.

Hianyoznak a karacsonyok. Nem volt valami jo gyerekkorom, de a karacsonyok mindig gyonyoruek voltak (amig kicsik voltunk).

Biztos vagyok benne, hogy boldlgabb es meghittebb lesz az idei karacsony.

2018. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!