Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság ha nem maradunk...

Nagy bunkóság ha nem maradunk ebédre?

Figyelt kérdés
Testvérem kislánya lesz a mi keresztgyerekünk. Novemberben lesz a keresztelő nekünk 75km-re. A párom elkéreszkedik a munkahelyéről, és anyósom vigyáz a most másfél hónapos kisfiamra és a 2 és fél éves tesójára. A keresztelő után lesz az ebéd és egyszerűen nem tudom, hogy oldjuk meg, mivel örülök ha a cseremónia idejéig ellesz a nagyszűlőkkel. A testvérem egyszerűen nem érti meg, és elég nagy veszekedést csinált amiért nem maradunk ebédre. Elvinni nem tudjuk a két kisfiamat mert ott nincs kire bízni akivel el is lennének, és ugye nekünk mint keresztszűlőknek végig ott kell állni az oltárnál. Szerintetek mi a jó megoldás?

2018. okt. 1. 19:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
86%

5-ös vagyok. Sehol sem írtam, hogy 1 gyerekem van, a 3.at várom. De soha sehova nem mentem még a gyerekek nélkül, mindent meg lehet oldani. Autónk sincs, úgyhogy mindig mindenhova tömegközlekedéssel megyünk. De az írásodból látszik, hogy te nem is akarod megoldani, hanem megerősítést vársz, hogy ne kelljen menni... "Mi lesz, ha rákezd a sírásra, ha a nagy ki akar menni.... Fűtetlen a templom...(Képzeld, a másik sógoromék 2 gyereküket is karácsonykor kereszteltették, mindenki ott ült kabátban, babakocsistól, gyerekestől, túléltük.)" De mi van, ha nem? Honnan tudod, hogy a nagyot nem kötik le a látnivalók, a képek, a szobrok és lehet, hogy úgy fog ülni, mint egy kisangyal, tátott szájjal. Ha a kicsit megeteted, akkor max. alszik egy nagyot. Legfeljebb azt megbeszélitek, hogy a misére nem mentek el, csak a végére, a keresztelőre.


Aki azt írta, hogy bunkóság a testvér részéről, hogy 6 hetes baba mellől akarja elrángatni. Értő olvasás. Most 6 hetes a kicsi, a keresztelő novemberben lesz, tehát még bő 1 hónap.

2018. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!