Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20-21-22evesen gyereket...

20-21-22evesen gyereket vallalni gaz?

Figyelt kérdés
Tudom sokak mar a kerdes elolvasasatol is falnak mennenek viszont en sosem voltam az az ember aki a koranak megfeleloen el. Elvileg nekem anyammal kene meg lennem stb stb. Alberletben elek a parommal akivel mindjart 3 eve egyitt vagyunk. O 24 en 20 eves vagyok. Mindig mondjuk hogy varunk meg par evet en viszont nem erzem, hogy varnom kene. En azt erzem, hogy keszen allok ra, tudom mivel jar meg ha ez most felelotlen kijelentesnek is tunik. Azt erzem hogy a 20 eves testben egy par evvel idosebb lelek van es ezt mar reg ota erzem. Mindin porcikam arra vagyik hogy lehessen egy kis csoppseg akirol gondoskodhatok. Dolgozom azert hogy biztos labakon alljunk a parom is dolgozik o is szeretne babat de a jelenlegi “elvarasoknak” akarunk megfelelni azzal hogy varunk meg par evet. Van teto a fejunk folott megteremtjuk magunknak a penzt amibol elunk egyszeruen belebolondulok abba a kotelezo par evbe mert “tul fiatal” vagyok

2018. nov. 14. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy 22-25 éved fiú nem érett rá hogy gyereke legyen. Gondolom egy babával akarjátok megfogni őket, és nem hiszitek el, hogy egy gyerekkel nem lehet megfogni senkit...
2018. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz szólnék, én az előtted szóló vagyok. Azért, mert te nem ismersz, olyat személyesen aki érett rá miért kell egy kalap alá vonni a többséggel? Ez, olyan sztereotípia, mint pl, hogy minden szőke nő buta. Annyira szűk látókörrel gondolkodsz. Hogy nyilatkozhatsz olyan felől akit nem ismersz? Azért, mert valaki később talál ilyen társra, akinek szülhet, nem kell egy fiatalabbnak ilyet írnia. Hogy nem érett, az apaságra vagy az anyaságra. Mindenki érzi mire érett meg és mi az amire nem. A kor csak egy szám, de hogy fejben, hogy gondolkodsz az meg egy másik. Ismerek olyan 40 éves férfit, aki nem érett meg az apaságra, szereti a gyerekeket, de nem vágy sajátra. És ismerek olyan 22 éves fiút aki család apa, 2 gyerekük van és példásan nevelik őket. Lehet általánosítani? Nem hiszem. Nem akartam bántó lenni, de neked sem tetszene, ha egy kalap alá vennének a többséggel. Vannak, voltak és mindig is lesznek akik kilógnak a sorból. És ez nem feltétlenül baj, sőt! Unalmas lenne a világ, ha mindenki egyforma lenne ;)
2018. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!