Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitség! Mi lenne a megfelelö...

Segitség! Mi lenne a megfelelö megoldás? Mit kezdjek két gyerekkel magam?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy 1 éves kisfiunk, és most született egy kislányunk, 1 hónapos. A kislány nemvolt betervezve, de ha már becsúszott, akkor megtartottuk. Mióta megszületett, minden nap bögök. Nembírok velük magam. A férjemnek mondtam, hogy munkából maradjon otthon anyaságin velem, és segítsen. Viszont a munkába pont most kapott egy magasabb funkciót, és nemakar otthon maradni. Pedig lássa rajtam mennyire nembírom, nemgyözöm a dolgokat. Bár, a kislányért engem hibáztat, mert megvoltunk beszélve, hogy intézek fogamzásgátlót, és elhanyagoltam, nemintéztem el. Anyóssal nemjövök ki jól, töle nem akarok segítséget. Édesanyámat meg most küldtük el albérletbe, mivel kicsi a lakás már annyi ember számára, és ö már sehogyse hajlik afelé, hogy nálunk legyen és segítkezzen, mivel megvan sertödve. Nemtudom mitévö legyek, hogy tudnám rávenni a férjem, hogy maradjon otthon? Vagy mit kezdjek a két gyerekkel? 26/L
2018. nov. 20. 09:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%
És a segélyből fogtok enni öltözni rezsit szorakozást,netet stb t fizetni. Gratulálok..
2018. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
42%

Hogyhogy "nem birsz veluk"? es ha harmasikreid lettek volna pl elsore? ne viccelj mar...


hogy tudnad ravenni? hat pl ugy hogy kitalalsz valamit amibol ugy is meg tudnatok elni ha egyikotok se melozik...

2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
49%

dszerintem emg a /L 30 éves korig simán belefér

nem tudom mire fel ez a felháborodás, elég sok nő nevezi megát lánynak, egy huszonévesre én is inkább azt mondom hogy lány mint nő csak gondoljatok bele huszonéves lány vagy huszonéves nő, melyik hangzik furábban?

a Msik emg a Kérdésre válaszoljaTOK, NEM TETSZIK TOVÁBBLAPOZOL, DE NEM ÁLLSZ NEKI TÁMADNI A KÉRDEZŐT.

Én ebben a helyzetben babysittert javaslok. Ha a párod ,tényleg magasabb pozicióba került pénz az lesz rá gondolom

2018. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező! Most van a legnehezebb időszak az életedben, egy kicsi és egy pici - később egy kicsit könnyebb lesz, szedd össze magad!

Most tegyétek azt, hetente 2x vagy 3x, ha hazajön az apa, hogy te egy kicsit elmész otthonról, csak 1 órát, ez bele kell férjen. Csavarogni, semmit tenni, nézelődni -EGYEDÜL! erre van szükséged, gyógyító. Bevált! Ez tapasztalat.

2018. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
39%
Ha 11 hó van a két gyerek között, akkor kb a hat hetes kontroll után azonnal teherbe estél... Még ha szedtél volna valamit, sem véd azonnal.
2018. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
41%
Ez van ezt kell szeretni..
2018. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
9%
"Lássa"?
2018. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%

#23!!!

Szerintem akinek már van gyereke is és férje is az Nő.26 évesen szerintem amúgy sem lány,de így meg főleg nem.

2018. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
24%
minden nő lány , de nem minden lány nő
2018. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Heiderich válasza:
69%

Helyi családsegítőbe menj be vagy egyedül, vagy a kicsikkel. Ők biztos segítenek, ha más nem beszélgetnek veled kicsit. Ott találhatsz barátokat, segítenek átlendülni.

Butaság volt bevállalni gyereket, ha ennyire bizonytalan vagy, de már mindegy.

Menj a családsegítőhöz, ha más nem a helyi önkormányzatnál megmondják hol találod.

2018. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!