Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitség! Mi lenne a megfelelö...

Segitség! Mi lenne a megfelelö megoldás? Mit kezdjek két gyerekkel magam?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy 1 éves kisfiunk, és most született egy kislányunk, 1 hónapos. A kislány nemvolt betervezve, de ha már becsúszott, akkor megtartottuk. Mióta megszületett, minden nap bögök. Nembírok velük magam. A férjemnek mondtam, hogy munkából maradjon otthon anyaságin velem, és segítsen. Viszont a munkába pont most kapott egy magasabb funkciót, és nemakar otthon maradni. Pedig lássa rajtam mennyire nembírom, nemgyözöm a dolgokat. Bár, a kislányért engem hibáztat, mert megvoltunk beszélve, hogy intézek fogamzásgátlót, és elhanyagoltam, nemintéztem el. Anyóssal nemjövök ki jól, töle nem akarok segítséget. Édesanyámat meg most küldtük el albérletbe, mivel kicsi a lakás már annyi ember számára, és ö már sehogyse hajlik afelé, hogy nálunk legyen és segítkezzen, mivel megvan sertödve. Nemtudom mitévö legyek, hogy tudnám rávenni a férjem, hogy maradjon otthon? Vagy mit kezdjek a két gyerekkel? 26/L
2018. nov. 20. 09:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy szülés utáni depressziód van, és azon csak orvos tud segíteni. A gyerekeid érdekében kérlek, kérj segítséget egy orvostól. Lehet, hogy felír gyógyszert és elküld terápiára. Legalább kérdezd meg. Kérlek. A gyerekeid miatt.
2018. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
70%
Hogy gondolod azt, hogy a férjed maradjon otthon veled???? Eszem megáll, két gyerek nem a világ, kapd össze magad és fejezd be a hisztériázást. Saját hülyeséged miatt keveredtél ide, legalább a megoldáshoz nőjjél már fel.
2018. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!