Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar soha sehová...

Miért nem akar soha sehová menni a feleségem? Depresszios lehet? Már 2 hónapos a lányunk

Figyelt kérdés
Mindig itthon akar lenni vele. Vásárolni sem akar. Mondtam menjünk étterembe a névnapján és nem akart. Szüleinél hagyhatta volna a gyereket.
2018. dec. 2. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Pont két hónapos volt a fiam mikor azt éreztem, igen, kezdem kiheverni a szülést, jobban vagyok, erre a kimerültségtől összeestem.

Ne erőltesd.Nem tudom simán szült e, bent voltál e, de a szülés nagyon durva dolog, rettenetesen megvisel testileg, pszichésen, hormonálisan.

Ha kedveskedni akarsz, rendelj neki kaját, vedd ki a részed a teendőkből, hagyd pihenni.

El fog jönni az idő mikor menni akar.

2018. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Nem depressziós, csak mindenki más. Az első 3 hónapban én is így voltam, aztán már éreztem h muszáj kimozdukni, van aki már első héten kiakar mozdulni.. Szóval nyugi, türelem. Minden rendben van, majd megjon a kedve. :)
2018. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Azért itt írja, hogy a napi dolgokat sem akarja intézni, még a boltba sem ugrik le. Szerintem beszélgess vele egy kicsit, finoman próbáld kipuhatolni a bezárkózás okát. Magával törődik? Itt most nem a kosztümre és a talpig sminkelésre gondolok, hanem az alapvető dolgokra, tiszta ruha-fésülködés-személyes higiénia. A babával hajlandó kimozdulni?
2018. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
7-es nincs igazad! Nekem sem volt nehéz kimozdulni a pár hetes baba mellett. A pakliban az is benne volt, hogy nekem nem kellett éjszaka kelni hozzájuk, szépen aludtak éjjel és nappal is, mint a nagykönyvben. A férjem kinevezési vacsorájára mentem el, mikor az első gyerek 4 hetes volt. Mondjuk nem volt kire hagyni, így jött velünk, végigaludta az egészet, ha lett volna egy megbízható nagyi, akkor azért pár órára rábíztam volna, ha éhes úgyis gyorsan hazaérek (helyben voltunk). A férfiak ledegradálása szerintem nem helyes (mint ahogy te gyereknek nevezed), aztán csodálkozunk, ha tényleg úgy is viselkednek.
2018. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
13# Magával törődik. A gyerekkel én megyek ki.
2018. dec. 2. 23:18
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
lehet hogy az ,ha te viszed ki a gyereket is sétálni.
2018. dec. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónap szerintem kegyetlen és örültem, ha párnát ért a fejem. Nem esett annyira jól menni sem, mert úgy éreztem valami még nem jó odalent és minimális inkontinenciám is volt. Csöpögött a tejem, nem volt konfortos. Lehet nem érzi jól magát a bőrében. Szerintem inkább segíts neki amennyit csak tudsz, ha kell rendeljétek a kaját és inkább lepd meg otthon a névnapján egy korai gyertyafényes vacsival (tart, ameddig tart -értem itt a babára). Dícsérgesd sokat, hogy mennyire vonzó maradt számodra és milyen ügyes anyuka. Sétálni kiviszi a babát?
2018. dec. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként őt megkérdezted miért nem akar kimozdulni?
2018. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

6-os (vagyis 8-as voltam)


Így van, ahogy előttem mondták. Ha otthon meg van a rend, akkor miért is nem lehet elmenni valahova? 3 hétig voltam otthon, aminek a végét többek köztt így ünnepeltük meg. A lányunkkal nem volt semmi gond. Evett és aludt. A feleségemnek sem volt semmilyen fájdalma vagy panasza kivéve a fáradtságot. Azon pedig erőt vett magán és ő ajánlotta, hogy menjünk el étterembe.


Miért lennék én gyerek? Miért kéne sajnálni a feleségem? Azért mert felnőttként kezeltük a helyzetet egymásra odafigyelve? Azért mert számunkra nem szűnt az egymáshoz való kötődés a gyerek születésekor?

2018. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az gáz, hogy sétálni se viszi ki a babát. Ha a férj reggeltől estig dolgozik, akkor ki se viszi a levegőre a babát? Boltba a babát még én sem vinném, de elmennék, míg a pici apával otthon van. 2 hónaposan még én sem hagynám nagyszülőre, főleg, ha szopizik, egy étterem 3 óra is lehet.
2018. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!