Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar soha sehová...

Miért nem akar soha sehová menni a feleségem? Depresszios lehet? Már 2 hónapos a lányunk

Figyelt kérdés
Mindig itthon akar lenni vele. Vásárolni sem akar. Mondtam menjünk étterembe a névnapján és nem akart. Szüleinél hagyhatta volna a gyereket.
2018. dec. 2. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Szerintem az gáz, hogy sétálni se viszi ki a babát."

Szerintem meg egyáltalán nem gáz. Én pl.: 8 hétig véreztem, mellette minden lépéssel úgy éreztem, hogy mindjárt kipotyog odalent valami, inkontinenciám volt, "kotyogtak" a belső szerveim is, a hasfalam szétnyílt, semmit se tartott, rosszul esett a séta. Plusz 1-1 emelet cipelni kellett a kocsit. Arról nem is beszélve, hogy 72-es Hgb-nal jöttem ki a szülészetről, szédültem, gyenge voltam.

2 hónaposan ezért még simán csak a férjem vitte esténként sétálni a gyereket, én csak az erkélyen tologattam egyedül.

Eszembe nem jutott kimozdulni. Volt már majdnem 4 hónapos is a gyerek, mire összeszedtem magam. Akkorra esett karácsony, akkor mentünk először vacsizni (családi vacsizni gyerekkel együtt a testvéremékhez).

2018. dec. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mindenki más típus.Van aki szereti a mozgolódást, van aki nem.Úgy gondolom egy házasságban mindkét fél igényeit figylemebe kellene venni.Van egy barátnőm ő se akar elmenni sehova, a férje meg szeret mozgolódni.Ezzel azt érte el a barátnőm,hogy a férje most egy barátjával elakar utazni pár napra külföldre,és próbálja a feleségének elintézni a "felügyletet",mert ha róla van szó még a férjét is kirángatja a munkából,mert épp egy kicsit fáj a feje vagy nagyon rooszul van-amit inkább kitalál,mert ez olyankor fordul elő ha a férje dolgozik, vagy elmegy kicsit valahova.A férje már többször indítványozta menjenek el gyerekkel pár napra vagy egy délután plázába,oda se akart menni.Így a plázába is a családi barátokkal meg azok kislányával ment el.
2018. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"egy házasságban mindkét fél igényeit figylemebe kellene venni. Van egy barátnőm ő se akar elmenni sehova, a férje meg szeret mozgolódni.Ezzel azt érte el a barátnőm,hogy a férje most egy barátjával elakar utazni pár napra külföldre"


Én meg azt, hogy nem kellett volna összeállniuk, ha ennyire eltérőek az igényeik. Van ami nem hangolható össze.

2018. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos így van. És még csak három éve házasok.A későbbiekben ez még több konfliktust eredményezhet.A férje amúgy sokat segít bevásárol,gyógyszertárba elmegy a gyereket is sok helyre elviszi, fürdeti,pelenkázza is.De ahogy mondja valamiből élniük is kell.Ha mindig minden anyuka körül forog az előbb- utóbb nem jó vért szül.
2018. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!