Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem vagyok való...

Úgy érzem nem vagyok való anyának?

Figyelt kérdés

Az egyforma mindennapok teljesen kikészítenek.Főzés,mosás,takarítas, etetesek...

A negy fal között lenni ☹️

Ideges, feszült vagyok ettől.

Kialvatlansag,segítség nulla,egy orara se tudnek elmenni kikapcsolódni ezek mind csak tetőzik.

Teljesen ellátom a gyerekem és sokat is foglalkozok vele.De feltöltődni annyira szükségem lenne.

Úgy érzem nem vagyok való anyának,mert így érzek.Lelkiismeret furdalásom van,hogy itt van egy egeszseges boldog baba nekem, és nem tudok felhőtlenül boldog lenni.Nem ért meg senki.

Van rajtam kívűl más is aki érez/érzett így?Vagy egyedi eset vagyok. 😔


2018. dec. 11. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mennyi idős a gyerek,így én tudom tanácsolni hogy ülj fel vele a buszra és menj el nézelődni,vásárolni,adventi vásárba esetleg. Nem kell pénzt költeni,csak ne otthon üljetek. Apuka sem tudna vigyázni rá,nagyszülök?
2018. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én sem passzolom le soha a gyerekeket, de ettől még tartalmas az életünk. Elmegyünk sétálni minden nap, ha nincs konkrét úticél, akkor mindig új helyeket fedezünk fel. Ha nagyon felnőtthiányom lenne, megyünk a boltba vagy a postára is. Hétvégente sok programot csinálunk, állatkert, játszóház, most voltunk vidéken adventi vásárban, hétvégén is tervezünk menni egy másikba. Kell a program nektek is és a gyerkőcnek is. 😊
2018. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenki érzett már így, mozduljatok ki többet, más dolog nem fog segíteni, csak ez és ha van rá lehetőség, passzold le néha. Apja is van nem? Pár órát tud rá vigyázni.
2018. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elso!!!

Nem tudom kivel keversz ossze,de nem az vagyok akire te gondolsz.Benezted.

2018. dec. 11. 10:57
 5/13 A kérdező kommentje:

Az apja elegge elfoglalt a munkaja miatt.Tudom jot tenne ha eljarnank,de semmi sem egyszeru.

Koszonom a valaszokat.

2018. dec. 11. 11:13
 6/13 A kérdező kommentje:
Figyelj mar ide!Ennyire nehez a felfogasod???Meg feleve sincs h ide jarok a gyk-ra,de te jobban tudod h en ki vagyok.Nevetseges😀 Azt gondolsz amit akarsz pont lesz@rom 😉
2018. dec. 11. 11:18
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz ilyen hülyékkel, kis tizenévesek unatkoznak óra alatt, aztán próbálgatják a határaikat arc és név nélkül.

A kérdésedhez: az már előrelépés, hogy felismerted a problémát. Segítség nélkül nagyon nehéz lehet. De hidd el, nagyon jó anya vagy! A megoldás pedig ott van, hogy többet mozdulsz ki. Öltöztesd föl, sétáljatok, hagyd a házimunkát egy picikét. Menj és vásárolj magadnak kicsit, egy hétvégére foglaljatok szobát egy bababarát hotelben. Itt a picit is le tudod foglalni, de nektek is kikapcsolódás lehet. Ülj autóba vagy buszra, sétálj a babával egyet máshol. Járj el baba-mama klubba, vagy babás tó. Itt megismerkedhetsz más anyukákkal, barátnőket szerezhetsz. Ha kialakul olyan jó kapcsolat, egy mozi vagy egy közös vacsora erejéig még akár a babára is megkérheted, hogy vigyázzanak. Ha telik rá, hetente egyszer alkalmazz egy takarítónőt, aki a nagyobb dolgokban segít. Nem olyan őrült összeg, és rengeteg terhet levesz a válladról. Hozzánk is jár, pedig nem vagyunk gazdagok, sőt. A párom azt mondja, hogy sokkal jobban megéri neki az a pénz amit kifizet, de egy jobb hangulatú, kipihentebb, több szabadidővel rendelkező nő várja haza. És nem azért mert nem tudnám megcsinálni vagy nem akarnám, hanem néha egyszerűen túl sok, ami a nyakadban van, főleg, ha nincsen segítséged.

2018. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
*babás tornára. Bocsi.
2018. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos tanacsokat adtal!Nagyon szepen koszonom!Teljesen igazad van!

Megegyszer koszonom.

2018. dec. 11. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanez a büdös gyökér válaszoló ugyanezzel engem is letámadott amikor én kérdeztem szülés utáni depresszio témakörben... ne foglalkozz vele, akkor hamarabb eltűnik a francba.


Mindenki érez így... de szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy milyen anya vagy, vagy hogy mindez neked való-e. Teljesen normális, hogy vágysz az ingerekre és ki szeretnél kapcsolni. Nálunk anyukám és a férjem segít nekem, hogy egy-két órára felszabaduljak. Ha el nem is megyek otthonról, de mondjuk beülök a kádba egy könyvvel, ilyesmi...

2018. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!