Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem vagyok való...

Úgy érzem nem vagyok való anyának?

Figyelt kérdés

Az egyforma mindennapok teljesen kikészítenek.Főzés,mosás,takarítas, etetesek...

A negy fal között lenni ☹️

Ideges, feszült vagyok ettől.

Kialvatlansag,segítség nulla,egy orara se tudnek elmenni kikapcsolódni ezek mind csak tetőzik.

Teljesen ellátom a gyerekem és sokat is foglalkozok vele.De feltöltődni annyira szükségem lenne.

Úgy érzem nem vagyok való anyának,mert így érzek.Lelkiismeret furdalásom van,hogy itt van egy egeszseges boldog baba nekem, és nem tudok felhőtlenül boldog lenni.Nem ért meg senki.

Van rajtam kívűl más is aki érez/érzett így?Vagy egyedi eset vagyok. 😔


2018. dec. 11. 10:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Eltunt a hozzaszolasai 🙂


Szerencses vagy h van segitseged,barcsak nekem is lenne.Biztosan kiegyensulyozott lennek.

2018. dec. 11. 15:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! én is ugyanígy vagyok azt érzem megbolondulok a négy fal között. Rettenetesen várom a tavaszt, kimozdulhassunk, mert ilyen időben korlátozva vanak a kimenetelek is. Még olyankor öt órakor is elindulsz sétálni most ez lehetetlen.

nehezen viselem hogy ilyen pici még a baba alig lehet vele valamit csinálni eszik alszik nézeget még nem reagál a külvilágra. Amikor steak gyorsan házimunka mosás főzés vasalás. Minden nap ugyanolyan semmi inger, semmi változás .

férjem estefelé ér haza segít tényleg mindenben , szuper minden téren, de akkor is nem tehetek róla bezárva érzem magam.alig várom hogy túl legyünk a karácsonyon kicsit sem hiányzik most mindenki boldogan készül vásárol Én meg alig várom hogy elmúljon semmi kedvem hozzá talán azért mert nem tudok úgy készülni mint eddig szoktam.

úgy hogy fel a fejjel nem vagy egyedül más is van így ki kell bírni majd elmúlik aztán utólag visszagondolva nevetünk majd ezen. Kitartás

2018. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet semminek tűnik, de amik engem egyensúlyban tartottak:

- felmenőim főztek, nem én

- mindig ügyintéznem kellett vagy dévény, ringatos foglalkozások, stb (muszáj kimozdulások babával)

- csak a babakocsiban nem sirt, igy joformán csak szoptatni jártam haza, a szomszédsrác szinte mindig jött velem mindenhova, de parkban 500 oldalas könyveket is kiolvastam babagondozásrol, babalélekről, babakommunikáciorol, betegségek, balesetek, fejlődéstan, férjem írkált nekem a neten, stb

- tavasz-nyár volt ujszülöttel

2018. dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!