Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti biztosak voltatok abban,...

Ti biztosak voltatok abban, hogy jöhet a második gyerek?

Figyelt kérdés
Fura kérdés, de akinek már van egy gyereke, az tudja, hogy mi mindennel jár ez az egész. Szóval elkezdtünk gondolkodni a második babán, első 3éves elmúlt. Nàla egyértelmű volt, hogy akarjuk, nagyon akarjuk és egy percig sem gondoltuk másképp. Most azért, hogy egyszer már átéltem a terhességet, szülés, babázást, néha megingok, ez normális?
2018. dec. 27. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Biztosak voltunk benne
2018. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem normális. Nálunk egy hónapja született a második. Akartuk, ahogyan az elsőt is,de én is akkor adtam be rá a derekam, mikor a nagy oviba ment.Így 2 hónap híjján 4 év van közöttük. Egész terhesség alatt időnként mondogattam a férjemnek, mikor belegondoltam, hogy újra végig kell mindent csinálnom vele is, amit a naggyal, hogy kellet ez nekünk? Persze ettől még nagyon vártuk, meg minden, de azért az ember időnként elbizonytalanodik.
2018. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Én átgondoltam, nálunk 2 éves, nincs az a pénz amiért én még 1x belevágnék! Imádom a fiamat de nem akarám végig csinálni újra. A férjem persze benne lenne a másodikba, de én nem lennék rá képes újra. Ha meginogsz a dologban, sztem jó alaposan gondold át, nem véletlen a bizonytalanság.
2018. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, biztosak voltunk.
2018. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen biztosak :)
2018. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Biztosak voltunk benne, sőt a harmadikban is. Az első és a második között 7 év van, tudatosan. A második és a harmadik között 2 év 9 hónap lesz, szintén tudatosan. :) Nekünk így jó. Imádok terhes lenni, hiába mindegyik gyerekem császárral született/születik, imádom a babás időszakot minden nyűgével/fogzással/éjszakázással. Sosem inogtam meg, a férjem szokta csak mondogatni mostanában, mikor a 2,5 éves lányunk hisztizik, harap, hogy biztos, hogy kell nekünk ez még egyszer? Persze nagyon várja a 2. lányát is. :)

Amíg nem vagy teljesen biztos benne, addig ne vállalj másodikat.

2018. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Kislányunk most 5 hónapos. És már teljesen biztosak vagyunk abban, hogy jöhet a tesó. Mindannak ellenére is, hogy nekünk csak lombikkal lehet; de ez a kisebbik gond, mert a kihordással nagyobb problémáim vannak, mint a teherbeeséssel; megszülni sem tudtam az elsőt, császár lett...

De most, hogy itt van a kislányom, egészen biztos vagyok benne, hogy minden kudarc, nehézség és fájdalom ellenére ugyanezt akarom! Úgy érzem megéri, és majd mindent feledtet.

2018. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, teljesen biztosak voltunk benne, es most a 3.ban is. Ehhez a férjemnek tobb idő kellett, hogy biztosan érezze hogy szeretne :)
2018. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, biztosak :) bár nem tudom hova tettem az eszem, mikor maga utam a várandósság után is elkezdtem vágyakozni :D 3 hete megállás nélkül hanyok... azért ezt kihagynám, de jót szolgál :)
2018. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Még most se vagyok teljesen biztos, hogy már pocakban van. 3,5 év lesz a korkülönbség, tehát el se kapkodtuk. Természetesen terveztük, akarjuk, de nem vagyok 100 %-ig biztos, hogy jól döntöttünk. Majd ha megszületik, kiderül.
2018. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!