Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti biztosak voltatok abban,...

Ti biztosak voltatok abban, hogy jöhet a második gyerek?

Figyelt kérdés
Fura kérdés, de akinek már van egy gyereke, az tudja, hogy mi mindennel jár ez az egész. Szóval elkezdtünk gondolkodni a második babán, első 3éves elmúlt. Nàla egyértelmű volt, hogy akarjuk, nagyon akarjuk és egy percig sem gondoltuk másképp. Most azért, hogy egyszer már átéltem a terhességet, szülés, babázást, néha megingok, ez normális?
2018. dec. 27. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudtam h szeretnék második gyereket. 32 hónap lett volna közöttük de a Picikém sajnos 20 hetesen elment. Utána rengeteget agyaltam azon hogy merjek-e próbálkozni vagy inkább ne. Úgy döntöttünk a férjemmel h vállaljuk a következő terhességet. Négy évig készültem rá testben és lélekben egyaránt és 2 hónap erős pihenés meg 5 hónap folyamatos fekvés után most itt szuszog. Minden nehézség meg műtét meg kórház meg fekvés ellenére szép de kissé félelmetes terhességem volt. Nagyon akartam ezt az én LegkisebbKislámyomat. Ezt mostanra már biztosan tudom. Egy újabb terhességben most jelenleg nem lennék biztos...
2018. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mind a 4-ben biztosak voltunk. Álomterhességeim vannak, imádok babázni és látni, ahogy nőnek, okosodnak. 😊
2018. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elsőben biztos voltam,a másodikra is vágyok,mégis bizonytalan vagyok,hogy bele vágjunk-e.
2018. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akartuk, mégis bepánikoltam, mikor megláttam a két csíkot. :)

Aztán lett harmadik is- nála még jobban elöntött a pánik.

Mára már a legkisebb is iskolás- így kerek az életünk, hogy mindhárman itt vannak. :)

2018. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!