Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek luxus, ha egy 1...

Szerintetek luxus, ha egy 1 évesnek az anyukája sosem főz, hanem csak bébiételt ad?

Figyelt kérdés

Abból is legtöbbször a Hipp-et. Mivel sokféle ételt akar adni a gyereknek, de olyan kis adagokat nem akar főzni.

A felnőttekre néha főz, néha rendel.



2018. dec. 30. 12:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
24%
Igen az, és lusta is.
2018. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy a luxus itt kezdődne.
2018. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Én is kizárólag bébiételt adtam az egy éves gyerekemnek anno, sokkal egészségesebb hiszen mind ellenőrzött, bio, egyébként neked ehhez mi közöd? Mert ha azt írtad volna hogy energiaitallal itatja a gyereket akkor megértem de, komolyan a bébiétel erre van kitalálva , mi a francért kell ebbe is belekötni ?
2018. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Én főzök/főztem. Utálom a sütőtököt, édesburgonyát, céklát, a gyereknek mindig megcsináltam, fagyasztottam. Ő meg kiköpte. Gyümölcsöket is, pedig kitartó voltam. Úgyhogy maradt az üveges, abból simán betolt 2 üveggel is egyszerre. Férjemre, nagy fiamra minden nap/minden másnap főzök, most már a 2 évesem is megeszi a főztöm, de piciként nem.
2018. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
12%

En ezt lustasgnak neveznem.

En a sajat ket kezemmel keszitem neki a bebikajat.Annal jobb nincs is.Persze konnyebb a boltbol a polcrol levenni aztan felbontani es azt adni.

2018. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%
lustasagnak
2018. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem luxus, miért lenne az? Te ki vagy? A férje, vagy az anyósa??

A Hipp az egyik legjobb minőségre, bio zöldségek, minimális fűszerek, ezért nem is olcsó. Van, aki marhára nem tud jól főzni, attól még nem rossz anya, vagy rossz feleség. Majd megtanul. Én felvéltva adok bébiételt, de pl. nem vásárolok bio husit, bio zöldségeket, mert felénk semmi ilyen nincs, sem repceolaj és társaik. Gyümölcspüréket is veszek, mert nem tudok télen sem őszibarackot, sem epret adni, ezeket imádja a babám. Én is szeretek változatosan adni neki ételt, ezért kapja vegyesen. A miénkből is eszik, de valahol azt érzem, hogy neki a bébiétel egészségesebb, nem olyan zsíros, fűszeres, mint amit magunknak készítünk.

2018. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom, nem semmi válaszok. Hogy lenne már lustaság? Nektek ebben merül ki a jó anyaság, ki mennyit pancsol konyhában? Az a legjobb, amit ti főztök, aha persze.

Lehet valaki gondolkodik, és azért vesz inkább üvegeset, mert nem éri meg neki főzőcskézni, mert nem eszi meg a gyereke. Simán lehet, hogy olcsóbbra jön ki, mint külön megvenni a bio gyümölcsöt, feldolgozni, mosogatni utána, a fele meg rárohad. Inkább ez a luxus mint az üveges kaja.

2018. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Én is feladtam az otthoni kotyvasztgatást, mert semmit nem voltak hajlandóak megenni a gyerekeim a reszelt almán kívül, de az üveges kajából is alig volt olyan amit megettek :/

Nálunk inkàbb az volt a luxus, hogy megvettem az alapanyagokat, csesztem el a drága időt az elkészítésre, aztàn dobtam ki az egészet szinte érintetlenül

2018. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne luxus? A hipp bébiétel kb. 500 ft. Nekünk 2 étkezésre is elegendő volt egy darabig. A bio zöldség se olcsó, plusz az áram a főzéshez.
2018. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!