Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek luxus, ha egy 1...

Szerintetek luxus, ha egy 1 évesnek az anyukája sosem főz, hanem csak bébiételt ad?

Figyelt kérdés

Abból is legtöbbször a Hipp-et. Mivel sokféle ételt akar adni a gyereknek, de olyan kis adagokat nem akar főzni.

A felnőttekre néha főz, néha rendel.



2018. dec. 30. 12:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
22%
Na látjátok. Ha otthon készíted akkor biztos hogy nem lesz benne fémgolyó meg ilyenek. Ti meg itt beszéltek hogy milyen biztonságos. Plusz ha állandóan üveges kajával tömitek, akkor nem fogja szokni az otthoni ételeket és akkor azt fogjátok kérdezgetni hogy a miért csak a pizzát eszi, a salátát miért nem. Mellesleg szerintem az otthoni "koszt" egészségesebb, meg megbízható(mint mondtam, nem lesz benne fémgolyó, meg hasonló.).
2018. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látjátok, ezért jó a nagy családi karácsony, mert az ember sok mindent hall, illetve a saját életének a kritizálása sem marad el a rokonok részéről. Tanulságos volt olvasni a válaszaitokat.
2018. dec. 30. 18:25
 33/33 anonim ***** válasza:
53%
Én már "öreg" vagyok és a régi szokásokat követtem, ezért az enyéim 1 évesen már azt ették, amit mi, ezért luxus lett volna.
2018. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!