Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek luxus, ha egy 1...

Szerintetek luxus, ha egy 1 évesnek az anyukája sosem főz, hanem csak bébiételt ad?

Figyelt kérdés

Abból is legtöbbször a Hipp-et. Mivel sokféle ételt akar adni a gyereknek, de olyan kis adagokat nem akar főzni.

A felnőttekre néha főz, néha rendel.



2018. dec. 30. 12:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem luxus. Neki így kényelmes, így éri meg jobban. Nem attól lesz valaki szuperanyu, hogy mindennap a konyhában pancsolja a 3 falatnyi püréket.


Amúgy itt a válaszokról ez a cikk jut eszembe:

[link]

2018. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem luxus, és nem is lustaság. És még biztonságos is. A boltban, piacon megvett alapanyagokban nem lehetsz biztos.
2018. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%
Nagy baj annak a fejében, aki ezt luxusnak nevezi. Amúgy a bébi ételt arra találták ki, hogy a bébi megegye, azta :)
2018. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%

Az. Mindenki csak összeturmixolt ízét ad a gyerekekének.


Én arra lennék kíváncsi hogy 50 évvel ezelött mit adtak a gyereknek. Az biztos hogy nem Hipp-et. Hanem a kertben ott volt az alma meg a szia, azt össze pépézúzták, és már meg is volt a bébiétel.

Igen, biztos hogy a legbiztonságosabb kaja, de azért mégis jobb valahol hogy kétkezével csinálta meg az anyuka a saját, vagy természetes terméséből.

2018. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Részemről sokkal nagyobb luxus bevásárolni, főzni, majd kidobni a felét, ha a gyerek nem eszi meg, mint kibontani egy 500 ft-os üveget,amiből változatosan ehet a gyerek jó minőségű ételt.
2018. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a fiam 1,5 eves koraig csak az uveges etelt ette. Amit foztem nem ette meg. Nem tartom lustasagnak olyan finomak meg én is szivesen ettem :)
2018. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem lustasag vagy luxus kerdese, hanem hogy mit eszik meg a gyerek. Ha megeszi barmelyiket, akkor en a frissen altalam keszitettet preferalom. Pl. gyakran csinalok zabpelyhes almat, osszedaralom, es kesz a suru, pepes, de meg nekem is izlo reggeli. Egy idoben csak a bolti purevel keszultet ette meg. Aztan sikerult a frissre visszaszokni, de nem eheztettem csak azert, mert a frisset nem ette meg :D
2018. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
ugy, ha tippelnem kellene, szerintem az anyuka irta ki a kerdest, mert valaki a csaladbol megjegyzest tett.
2018. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

Aki szerint lustaság, gondolom textilpelenkát használ, mert milyen dolog már csak levenni a polcról aztán eldobni....nem is anya aki nem áztatja-főzi-vasalja a textilpelust...

Nem luxus és nem is lustaság. Észszerű és praktikus, egészséges.

2018. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16%
De persze sokkal könnyebb almenni a TESCO-ba és még enni 2 karton bébi kaját és azt tömni a szegény fejébe. De más sokan már netről rendelik. Szomorú.
2018. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!