Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek luxus, ha egy 1...

Szerintetek luxus, ha egy 1 évesnek az anyukája sosem főz, hanem csak bébiételt ad?

Figyelt kérdés

Abból is legtöbbször a Hipp-et. Mivel sokféle ételt akar adni a gyereknek, de olyan kis adagokat nem akar főzni.

A felnőttekre néha főz, néha rendel.



2018. dec. 30. 12:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

Mindig üvegeset kapott a fiam és nem az olcsóbbakat. Ezerszer biztonságosabb és változatosabb mint az otthon főzött.

Egyébként sem főzök soha.

2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%

Az ő dolga. Nem is értem, miért foglalkoztat valakit annyira, hogy más mivel eteti a gyerekét, hogy erről kérdést írjon ki. Azt meg pláne nem, hogy egyesek ennyi infó alapján miért minősítenek egy számukra ismeretlen embert lustának.

Valószínűleg nem nagyon szeret főzni, vagy csak szimplán ezt a megoldást látja jobbnak. Magánügye. Hála az égnek, ma már simán megoldható az élet főzés nélkül, úgyhogy aki nem szereti csinálni, annak nem kötelező.

2018. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%
Igen 20as, nagyon szomorú, hogy valaki a netről rendel. Ilyet... lehetőleg mindenki menjen el a termelői piacra gyalog három szem bio almáért mégha 40 kmt kell gyalogolnia.
2018. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%
Egy éveseknek én már nem főzök külön, a család eszik olyat, ami már nekik is jó. (Pl. csípős, fűszeres, gombás, diós kivétel) Az üvegesből nem tudom, vannak-e darabosak, ekkora gyereknek már nem homogén pempő való.
2018. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
#24 igen, az üvegesek állaga is változik az ajánlott életkor függvényében, a Hipp-nek ráadásul van gyerekmenüje is, az már nem is üvegben van, hanem kis tányérban, kb. olyan az állaga, mintha a rendes kaját késsel apróra vágnánk otthon. Az pl. 1-3 éveseknek való a címke szerint. A nemsokára 3 éves fiamnak szoktam néha olyat venni, vagyis csak a halasat, mert mi azt gyakorlatilag soha nem főzünk, viszont ő nagyon szereti, és egészséges is, úgyhogy havonta 2-3 alkalommal kap olyat.
2018. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%
23-as te félreértelmeztél
2018. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%
Régen rossz, ha itt kezdődik a luxus.
2018. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%
Az a luxus, ha valakinek van ideje ezzel foglalkozni, és ez alapján ítélkezni
2018. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem biztonságosabb, nem egyszer hallani arról, h ilyen olyan bébikaját hívnak vissza mert vegyszer meg miegymás található benne.

Másrészt persze, h sokkal finomabb mintha te otthon készítenéd, ugyanabból az alapanyagból. A gyártók sem hülyék. Te kvái rászoktatod az üveges ízére, aztán persze, h csak azt eszi meg.

Harmadrészt sokkal drágább mintha te magad főznéd és készítenéd el neki az ebédet. Abból is lehet nagyobb mennyiséget készíteni 1-2 napig eláll.

Akárki akármit mond ez színtiszta lustaság és talán nem luxusnak, de pénzkidobásnak tartom.

2018. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kisebb eséllyel találok fémgolyót a saját kezűleg készített bèbiételemben.

(Most vontak be bébiételeket,mert fémgolyó volt benne..)


Szerintem csak üvegessel etetni butaság. Szokja meg a gyerek az otthonit is. Később könnyebb lesz etetni.

2018. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!