Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, friss anyukák!...

Kismamák, friss anyukák! Milyen gyakran járt és jár el a párotok a barátaival?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a terhesség előtt, terhesség ideje alatt és a baba születése után milyen gyakran járt el a párotok a barátaival, haverjaival csak úgy meginni egy-két sört vagy többet vagy milyen gyakran járt el házibuliba, rendes buliba? Mennyi időt volt ilyenkor távol? El tudtátok-e érni telefonon ha kellett?
2019. jan. 25. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Amikor én elrugdaltam, hogy húzzon már el mulatni mert magától sehova nem akart menni mert jaj a baba, jaj segítenie kell, szegény feleségem te nem jöhetsz. Ez havi szinten 1-2 alkalom. Terhesség alatt együtt mentünk, no nem az asztal alá inni magunkat de szórakoztunk amikor volt lehetőség.
2019. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez durva. Múltkor volt egy ehhez hasonló kerdés es ott szét lett szedve a kérdező férfi. Nagyon érdekes ahogyan változtatjátok a véleményeiteket. Ez szomorú
2019. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
11 vagyok: azt kihagytam hogy ilyenkor nem hogy elérhető de végig nekem írogat és amikor jön hazafele sokszor fel is hív és dumálunk amíg hazaér. Nagyon jó kapcsolatunk van, imádjuk egymást, a férjem a legeslegjobb barátom.
2019. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Magától semennyit, onnantól, hogy megfogant az első, egyedül a céges utakon venne részt, mert az kötelező (2-3 havonta 4-5 nap külföld). Én szoktam küldeni, veszek neki koncertjegyet a kedvenceire, de volt, hogy én beszéltem meg egy barátjával egy sörözős-társasos estét és neki kvázi meglepi volt, csak beállítottak érte a srácok. 😊 Elérni bármikor el tudom, de nem gondolom, hogy attól akár nekem, akár a gyerekeknek jobb lenne, ha nem tudna elmenni arra a havi 1, max 2 alkalomra. 😊
2019. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A legelején nem rémlik, hogy eljárt volna, ha nem volt muszáj. Mármint dolgozni ment el, vagy munkával kapcsolatos találkozókra (ilyen volt, hogy esetleg estére esett, de ritkán). Később, 2-3 hónap után néha elment sportolni, havi 1-2 alkalommal (nem edzés, hanem csapatjáték). Bulizni nagyon ritkán, évente talán kétszer szokott a férjem. Haverral beülni sörözni meg nagyjából kéthavonta, de lehet, hogy ritkábban.
2019. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es, honnan veszed, hogy mindig ugyanazok a felhasználók válaszolnak a kérdésekre?
2019. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. :)
2019. jan. 27. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!