Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

A min. Elnök által beígért milliók és az életre szóló adómentesség, kinek hozta meg a kedvét ahhoz, hogy 4 gyereket szüljön?

Keress kérdéseket hasonló témában: pénz

febr. 11. 23:38  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7
Engem pénzért nem lehet tenyészteni, valami jobbat kell kitalálnia.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/70Időpont febr. 11. 23:42 Privát üzenet
Karena26 nevű felhasználó válasza:

Nálam az ígéret előtt is játszott a 4 gyerek. Ha tényleg így lesz, az csak jó.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/70Időpont febr. 12. 00:06 Privát üzenet
Enelkul is szerettem volna tobb gyereket, de engem meg elborzasztott az egeszsegugy, a nogyogyaszok, a veteles miatt tapasztalt erzeketlenseg, a stilus, a kosz, a muhibak es sorolhatnam tovabb. Sok ev alatt se jott ossze 4. Ugyhogy az adomentesseget igazan lehetne az egeszsegugybe forgwtni inkabb...

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/70Időpont febr. 12. 00:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha az emlékezetem nem csal, akkor -jó esetben- egy apuka is kell e gyerekek felneveléséhez.

Az apák miért nem kapnak ugyanolyan adómentességet?

Vagy a férfiakra nem érvényes ilyenkor az egyenjogúság?!

# 4/70Időpont febr. 12. 00:35 Privát üzenet

Meddő vagyok,és mertem férjhez is menni terméketlenül. De csak nem lőnek még a dunába ezért,a méh meg nem pénzért keltető,sajnos kezd afrikásodni a színvonal..

40N

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/70Időpont febr. 12. 00:38 Privát üzenet
A Fidesznél nincs egyenjogúság. Ők még a múlt században élnek, ahol a bika dolgozik, a tehén meg szül.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/70Időpont febr. 12. 00:39 Privát üzenet

Előző és ők hőzengenek migránsok ellen miközben a nőket ugyan ugy a tehén szintjén vagy lejjebb kezelik,lassan dolgozni tanulni szavazni vezetni párt választani se engedi a fidesz a nőket,öngól.. Utálom őket alapból..

40N

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/70Időpont febr. 12. 00:43 Privát üzenet
Négy gyerek !? Na és mi lesz az adó mentességgel, ha és amikor, nem a Fidesz lesz hatalmon , hanem jön helyette egy olyan, aki leszavazza ezt törvényt ? Deviza hitelesek is azt hitték, amikor felvették a hitelt, vagy rábeszélték őket a CHF felvételére, hogy minden amiről ők most szerződnek az úgy lesz 20 vagy 30 év múlva is ! Aztán sokan rájöttek a saját kárukon tanulva, hogy legközelebb a szép ígéreteket fenttartással kell kezelni, mert később baj lehet, azaz baj lett, nagy baj !

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/70Időpont febr. 12. 01:57 Privát üzenet

Ez a támogatás arról szól, hogy aki amúgy is szeretné, anyagi okok miatt ne mondjon le róla.

Amúgy az élet értelme a család.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/70Időpont febr. 12. 02:37 Privát üzenet
úgyis csak a kisebbség fog elszaporodni mégjobban

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/70Időpont febr. 12. 03:33 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rákényszeríthető az apa bíróság által, hogy végzettségének megfelelő, jobban jövedelmező állást keressen és magasabb gyerektartás tudjon ezáltal fizetni?
Ha én személyen elvégrendelkezem az elfogadható lesz-e ha én már nem leszek? -vagy csak az ügyvéd által készített végrendelet az érvényes?
Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 23 éves lányotok gazdag által használt társkeresőn fent lenne?
17 eves vagyok nemsokara 18. A szuleim tobb eve elvaltak es anyukammal lakom. De mar apukammal szeretnek lakni, a kerdesem az lenne, hogy mivel kiskoru vagyok csak birosag altal...
Nem kapom a bíróság által megítélt gyerektartást. Kinek vagy milyen hivatalnak kell ezt jeleznem?
Ti kidobjátok a gyereketek által készített dolgokat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!