Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A min. Elnök által beígért...

A min. Elnök által beígért milliók és az életre szóló adómentesség, kinek hozta meg a kedvét ahhoz, hogy 4 gyereket szüljön?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 23:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
34%

"miért kéne ennek az országnak adnom bármit? Én se az államnak születtem. És mi jó abban, hogy négy gyerekkel tönkrevágom magam, elvágom a karrier lehetőségét, és egy stresszes gyűlölködő országba szülök? Normális oktatás nincs, nincs jövőkép. De milyen jövőkép, mikor elvárják a gyereket, de semmiben nem támogatják ténylegesen a fiatalokat? Hogy legyen nekem jövőképem, nem hogy a gyerekemnek?"

Miért kéne ebben az országban jövőképednek lennie, ha úgyse köt ide semmi? Menj, és csinálj magadnak karriert máshol!

2019. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
34%
Úristen, nézem itt a válaszokat és helyettetek ég a pofám, ez az utolsó kettő is, ilyen mérhetetlen ostobasággal párosult tudatlanságot... 😂 Legalább nézzetek már utána a feltételeknek könyörgöm mielőtt itt kiborul a megmondom doboz. Remélem nem sokatoknak lesz itt 3-4 gyereke mert akkor lesz csak nagy baj ebben az országban. Amúgy elnézve itt is a népet, én azért még IQ teszthez is kötném ezt a gyerekvállalás dolgot nem csak munkaviszonyhoz.
2019. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
16%
Ezert nem megy semmire ez az orszag, mert a hozzad hasonlok csak kapni akarnak, adni meg semmit. Mem is annak kell szulni, aki egyet is nyomorban nevel. Pint ezert jo ez a tamogatasi rendszer. Az szuljon aki nirmalus korulmenyek kozott tud nevelni. Ne a penzert. Az csak egy plusz bonusz. Mert az a reteg fogja ugy felnevelni a gyerekeit, hogy ne a nyomort orokitse tovabb.
2019. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
34%
Előzőhöz: a 61. előtti válaszokra gondoltam. :)
2019. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
79%
Én szültem ,csak külföldre,életem legobb döntése volt.. Csak meg kell nézni a hazai állapotokat,oktatás korház,gyülölködés,nőgyülölet,nők kizsigerelése,minden más gyülőlése, elpusztitása,vallásos agymosás idegbeteg családok,alamizsna mig más europai országban azért amunkáért europai bér jár sorolhatnám..
2019. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
54%

Az a réteg, amiről ti beszéltek, jóformán nem is létezik.

Megint itt tartunk, “Ha nem tetszik, lehet elmenni” nem unjátok még? Majd megyek, ha akarok, és tudok, nehogymár ti fröcsögjetek nekem:D

2019. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne kedvem, a pénz is jól jönne. Egy gond van. 52 éves vagyok és túl a klimaxon...

Szóval cseszhetem, mert túlkoros vagyok. Az nem számít semmit, hogy már (nagyjából) felneveltem 3 gyereket: 1 már dolgozik (Magyarországon ráadásul!) és adót fizet, a második nemsokára továbbtanul, a kicsi meg középsikolás. Szóval megszívtam. Igaza volt a páromnak, mikor a harmadinál azon drukkolt, hogy ikrek legyenek.

2019. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

Közben az is kiderült -a szakértők szerint-, hogy az is jól jár, aki felveszi az x milliót, de mégsem szül.

[link]

2019. febr. 13. 10:28
 69/70 anonim ***** válasza:
Ez egyelőre csak spekuláció. Még nincs leírva konkrétan az egésznek a menete, a feltételei.
2019. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, ha bukik ez a banda, meg van e beszélve az utódokkal hogy nem leszavazni az életünk végéig adómentességet. Amúgy nekem 2 fiam van, azert hogy több legyen az adókedvezmeny, nem vallalok még gyereket. 32/N
2019. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!