Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyaként a sok...

Mit tegyek ha anyaként a sok félelem miatt pszichésen kezdek belerokkani az életbe?

Figyelt kérdés

Mióta megszületett a kisbabám az a legnagyobb állandó félelmem hogy vagy velem vagy a gyereket éri valami.

Annyira félek hogy elvesztem vagy ő engem hogy már generalizalt szorongásom lett.

Nap mint nap az egész napjaim rettenet félelemben telnek.

Már pszichoszomatikus formában is jelentkezett.

Most ilyen allergiás reakcióm van.

Valószínűleg a kutyákra vagyok az.

Elkezdek fulladni köhögni a 3 kutyám mellett ma jöttünk haza és a kapunál ott járkáltak ugráltak rám meg a babakocsira. Hirtelen elkezdett kiszáradni kaparni a tokom.Muszáj innom ilyenkor ha nem úgy érzem megfulladok.


Ma a gyerek pelenkázó táskája mentett meg.

Volt benne babavíz hogy tudják inni gyors egy korttyal és ne fulladjak be.

Most ezen kattogok mert sok helyen írjak van aki belehalt olyan allergiás rohamot kapott.

Fa sza jó

Eleve sokszor azon rettegek csupa szimplán megfulladok erre még jön hozzá valódi ok is.

Egyszerűen qrvara depressziós vagyok..az életem a rettegés minden nap.

Hogy ebbe abba belehaltak én is veszélyes helyzetben vagyok.

Ilyen olyan testi tünet jajj akkor biztos nagy a baj..

Nem bírom már ma hőhullámok is gyötörték emiatt.

Pluszba nem is alszom hónapok óta.

Totálisan káosz vagyok.

Emellett egész napokat végig ájuldozok.

Úgy érzem elvesztem az eszméletem.

Ilyenkor menekülési vágyam van.

Kifutni az udvarra gyorsan.

Mit tegyek?

Nem akarok gyógyszereken élni.


2019. febr. 15. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elkoltoztetek Nazzi? Mert kedden irtad, viszik a butort, nincs hol laknod. Azota vettel 3 kutyat ?

Nem unod ezt a hazudozast lassan egy eve ?

2019. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérlek mond, hogy nem igaz amit a többiek írtak és nem kamu ez az egész.

Mert ha csak kitaláltad unalomból, akkor ez nagyon rossz vicc.

Ugyan is én tudom ezek milyen érzések.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Ez én vagyok. Egész nap szorongok. Gyötör a félelem, a féltés a nagy lányom miatt, ha a kicsi alszik szinte semmit nem tudok rendesen csinálni, mert 2 percenként nézem, hogy emelkedik e a mellkasa.

Nem tudom ki vagy, hogy lány vagy e vagy fiú, vagy csak egy unatkozó kamasz. De tiszta szívemből kívánom Neked és mindenkinek aki olvassa a sorokat, hogy ne tudja meg ez milyen érzés, soha ne kerülj olyan helyzetbe, hogy ennyire megbomolj.

Én tudom nekem mi okozta, de azon nem lehet változtatni. A "családom" aki felnevelt mind a temetőben van. Az új családomat, akiket nekem kell felnevelni nem akarom elveszíteni!

2019. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elozo, nem ismered a kerdezot. Egy beteg no aki heti tobb sztorit talal ki.
2019. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy milyen allergiád van angyalom? Amin segít a víz? És az orvos azt mondta semmi bajod? Nincs több kérdésem........
2019. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!