Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A biróság az ujszülött gyermek...

A biróság az ujszülött gyermeket kinek adja ha az annyja kiskorú?

Figyelt kérdés

Sajnos volt gy 17éves barátnöm ! Én pedig 18 leszek ! És külön mentünk párkapcsolati okok miatt egy időre ! Valószinű hogy már külön is maradunk.Szóval mivel a barátnöm kiskórú még igy az anyja fogja átvenni a gyámságot igy ha én teszek egy apaságit akkor nekem nekem és az anyósomnak van 50-50%joga törvényileg ahhoz a gyermekhez !

De mi van akkor ha én nem mondok le arról a gyermekröl ? Ugyan ennyi erővel az én édesanyám is lehetne az ő gyámja !

Plusz nekik nincs ugy jövedelmük !

Nekünk van ! Nekem van havi 130ezres fizetésem ! Van jogsim ! Van autóm,És readásul nekem van saját házam is !

De nekik még saját házuk sincs talán majd albérletbe költöznek vagy valami ilyesmi .... Szóval értem hogy nem tilthatom ell és talán nem vehetem ell az anyjától 100százalékosan ?!



A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. febr. 20. 23:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Tehát apasági kilöve !

A gyeremekemet nem engedik meg higy láthasam a kesöbbiekben ! Anyagi jóléti háttér kilöve ! Akkor tulajdon képpen teljes mértékben ell vsgyok tiltva a gyerkemtöl nem is láthatom? :'(

2019. febr. 22. 12:35
 32/34 anonim ***** válasza:

Amig saját magad sem tudod , hogy hány éves vagy, össze-vissza hazudozol , addig inkább ne akarj egy másik embert gondozni, nevelni. A fél órával ezelőtti kérdésedben amit töröltek , 20 éves voltál itt meg 17.

De egy kis leírtuk elégszer, NEM vesznek el újszülöttet az anyától.

2019. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
59%

az anya által letehető apasági nyilatkozat kilőve, de TE kérheted az apaság megállapítását. Ennek menetéről, mikéntjéről, gyámhatóság ad felvilágosítást.


Az anyagi jólét kilőve, azt nem fogják figyelembe venni, mert nem is tehetik.


viszont az életkörülmények-hol élnek, milyen az életvitelük, hány gyermeket kell még eltartaniuk stb, szerepet játszik. Édesanyád nyilatkozata, lenne e ő gyám egyáltalán, alkalmas e a gyermek felnevelésére...

2019. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem tiltanak el a gyerektöl ne drámáz ez nem egy amcsi sorozat
2019. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!