Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Direkt nem védekezett, volt...

Direkt nem védekezett, volt már ilyen nálad?

Figyelt kérdés
Este haza jöttem melóból, egymásnak estünk a férjemmel. Megszakítással védekeztünk eddig, de most sehogy, mert elment bennem. Megkérdezte mehet e, és ment is a cucc. Ez most akkor már babaprojekt?
2019. febr. 22. 05:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, én nő vagyok, de ettől a babaproject szótól kiráz a hideg. Megöl minden romantikát:(
2019. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
95%
Nah, de hát ha ennyire ismered, miért kérdés az, hogy ha beengedte a cuccot, akkor ő gyereket is akar?
2019. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván mi vagyunk a hülyék, mert furcsalljuk, hogy 10 év kapcsolat után itt kérdezed meg, nem tőle.

Kérdésre visszatérve nálunk ilyen nem volt, tudatosan védekezünk mert nem akarunk gyereket. Ha akarnánk nem vedeznenk.

2019. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
33%
Bazz ő a férjed,nem? Beszélgetés? Esetleg...
2019. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha mi azt írjuk hogy ez már a babaprojekt (boááá) és a férjed nem úgy gondolja, akkor mi van? Majd szex közben miközben éppen akkor nem akar belédlövelni benyögöd, hogy dehát a gyakoris kommentelők szerint szívem ez már pedig a babaprojekt, úgyhogy gyerünk nyomasd?! Vagy hogy megy ez nálatok? Ez normáliséknál teljesen privát dolog, még a legjobb barátnőmmel sem osztok meg ilyen dolgokat. Ez csak rád és a férjedre tartozik. Ez olyan mintha lepippantanám este a férjemet és másnap reggel megkérdezném itt tőletek, hogy szerintetek élvezte-e. Kb. az a kategória.
2019. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!